to tam byli kibice? (3)

13.04.17, 22:58

kibole /bandyci? tam to musza mieć jeszcze bardziej patologiczna/prowokujaca ochrone niz w Zabrzu ze doszło do takiej zadymy.
Ps Cenie dobre dziennikarstwo .

Rozwiń to tam byli kibice? a w Zabrzu  (31.179.84.xxx) 13.04.17, 22:58
Rozwiń W Polsce "bandyci", w Europie "kibice" Monika (162.158.102.xxx) 14.04.17, 04:52
Rozwiń jewropejscy bandyci Polski kibic (78.11.67.xxx) 14.04.17, 07:26

regulamin

Polska Press Sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie expressbydgoski.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.