Siatkówka

Siatkówka
1 3 4 5 ... 131 »

Zobacz koniecznie

Aktualności sportowe

Terminarz rozgrywek

Brak danych
Czwartek, 14 listopada 2019
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 14. kolejka 14.11.201916.11.2019
14:00 Lechia Gdańsk U-17 -:- Chemik Bydgoszcz U-17
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa A
20:45 Anglia -:- Czarnogóra
20:45 Czechy -:- Kosowo
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa B
20:45 Portugalia -:- Litwa
20:45 Serbia -:- Luksemburg
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa H
18:00 Turcja -:- Islandia
20:45 Albania -:- Andora
20:45 Francja -:- Mołdawia
Piątek, 15 listopada 2019
— Piłka nożna, — 2. liga, 18. kolejka 16.11.201917.11.2019
19:10 Widzew Łódź -:- Gryf Wejherowo
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 14. kolejka 15.11.201917.11.2019
13:30 Escola Varsovia U-17 -:- AKS SMS Łódź U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 14. kolejka 15.11.201917.11.2019
14:00 Sandecja Nowy Sącz U-15 -:- KKP Korona Kielce U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 14. kolejka 14.11.201916.11.2019
12:00 AP Reissa Poznań U-17 -:- Pogoń Szczecin U-17
15:00 Lech Poznań U-17 -:- Arka Gdynia SI U-17
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa D
20:45 Dania -:- Gibraltar
20:45 Szwajcaria -:- Gruzja
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa J
18:00 Finlandia -:- Liechtenstein
18:00 Armenia -:- Grecja
20:45 Bośnia i Hercegowina -:- Włochy
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa F
20:00 Norwegia -:- Wyspy Owcze
20:45 Hiszpania -:- Malta
20:45 Rumunia -:- Szwecja
Sobota, 16 listopada 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 18. kolejka 16.11.201917.11.2019
12:40 Podbeskidzie Bielsko-Biała -:- Zagłębie Sosnowiec
15:00 Stomil Olsztyn -:- GKS Bełchatów
16:00 Chojniczanka Chojnice -:- Wigry Suwałki
17:00 GKS Tychy -:- Radomiak Radom
17:00 Sandecja Nowy Sącz -:- Bruk-Bet Termalica Nieciecza
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Bochnia - III runda 16.11.201916.11.2019
Błyskawica Proszówki -:- Naprzód Sobolów
Czarni Kobyle -:- Bocheński KS
Górnik Siedlec -:- GKS Drwinia
LKS Trzciana 2000 -:- Raba Książnice
— Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Kluczbork-Olesno - 1/16 finału 16.11.201917.11.2019
13:00 Polonia Smardy -:- LZS Bogacica
— Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Opole - 1/16 finału 16.11.201917.11.2019
13:00 Chrząszcz Chrząszczyce -:- LZS Kup
— Piłka nożna, — 2. liga, 18. kolejka 16.11.201917.11.2019
13:00 Błękitni Stargard -:- Górnik Polkowice
13:00 Lech II Poznań -:- Olimpia Elbląg
13:00 Resovia -:- Stal Stalowa Wola
16:00 Bytovia Bytów -:- Elana Toruń
17:00 Górnik Łęczna -:- Garbarnia Kraków
— Piłka nożna, — Regionalny PP: podkarpackie, Stalowa Wola - 1/2 finału 16.11.201916.11.2019
Unia Nowa Sarzyna -:- Sokół Nisko
12:30 Słowianin Grębów -:- Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Żywiec - finał 16.11.201916.11.2019
13:00 Soła Rajcza -:- Skałka Żabnica
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 14. kolejka 15.11.201917.11.2019
13:30 UKS SMS Łódź U-17 -:- Legia Warszawa U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 14. kolejka 16.11.201916.11.2019
11:00 UKS SMS Łódź U-15 -:- MKS Ząbkovia Ząbki U-15
13:30 AP Talent Białystok U-15 -:- Jagiellonia Białystok U-15
13:30 Escola Varsovia U-15 -:- MKS Polonia Warszawa U-15
18:00 Legia Warszawa U-15 -:- ZKS Olimpia Elbląg U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 14. kolejka 16.11.201916.11.2019
12:00 CWZS Bydgoszcz U-15 -:- Lech Poznań U-15
14:00 Warta Poznań U-15 -:- Lechia Gdańsk U-15
15:00 AP Pogoń Szczecin U-15 -:- UKS LOTOS Gdańsk U-15
16:00 FASE Szczecin U-15 -:- Arka Gdynia SI U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 14. kolejka 16.11.201916.11.2019
10:30 Miedź Legnica U-15 -:- Chrobry Głogów U-15
12:00 Śląsk Wrocław U-15 -:- Piast Gliwice U-15
14:00 Zagłębie Lubin U-15 -:- FC Wrocław Academy U-15
17:00 Rozwój Katowice U-15 -:- Falubaz Zielona Góra U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 14. kolejka 15.11.201917.11.2019
Akademia Piłkarska 21 U-15 -:- Stal Rzeszów U-15
10:00 Górnik Łęczna U-15 -:- Motor Lublin U-15
10:00 Wisła Kraków U-15 -:- AP TOP 54 Biała Podlaska U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 14. kolejka 14.11.201916.11.2019
12:00 Warta Poznań U-17 -:- Arka Gdynia U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 14. kolejka 16.11.201916.11.2019
12:00 Górnik Zabrze U-17 -:- Ruch Chorzów U-17
12:00 PLUKS Pomologia Prószków U-17 -:- Zagłębie Lubin U-17
13:00 Śląsk Wrocław U-17 -:- Stadion Śląski Chorzów U-17
14:00 Rozwój Katowice U-17 -:- Gwarek Zabrze U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 14. kolejka 16.11.201916.11.2019
12:00 AP TOP 54 Biała Podlaska U-17 -:- BKS Lublin U-17
12:00 Stal Mielec U-17 -:- Podgórze Kraków U-17
12:30 Wisła Kraków U-17 -:- Cracovia U-17
13:00 Korona Kielce U-17 -:- Karpaty Krosno U-17
— Piłka nożna, — CLJ, 15. kolejka 16.11.201917.11.2019
11:00 Pogoń Szczecin U-18 -:- Hutnik Kraków U-18
12:00 Escola Varsovia U-18 -:- Arka Gdynia U-18
12:00 Jagiellonia Białystok U-18 -:- Wisła Kraków U-18
12:00 Korona Kielce U-18 -:- Lech Poznań U-18
12:00 Legia Warszawa U-18 -:- Lechia Gdańsk U-18
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa G
18:00 Słowenia -:- Łotwa
20:45 Austria -:- Macedonia Północna
20:45 Izrael -:- Polska
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa C
20:45 Irlandia Północna -:- Holandia
20:45 Niemcy -:- Białoruś
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa E
18:00 Azerbejdżan -:- Walia
20:45 Chorwacja -:- Słowacja
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa I
15:00 Cypr -:- Szkocja
18:00 Rosja -:- Belgia
18:00 San Marino -:- Kazachstan
Niedziela, 17 listopada 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 18. kolejka 16.11.201917.11.2019
12:40 Warta Poznań -:- Stal Mielec
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Brzesko - III runda 15.08.201917.11.2019
13:00 Olimpia Bucze -:- Orzeł Dębno
— Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Kluczbork-Olesno - 1/16 finału 16.11.201917.11.2019
13:00 LZS Gronowice -:- LZS Kuniów
13:00 LZS Krzywizna -:- LZS Borkowice
13:00 LZS Rożnów -:- LZS Kujakowice
13:00 LZS Zębowice -:- LZS Żytniów
— Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Opole - 1/16 finału 16.11.201917.11.2019
13:00 Groszmal Opole -:- Polonia Prószków
13:00 LKS Chmielowice -:- LZS Krasna Góra
13:00 LZS Budkowice Stare -:- Rudatom Kępa
13:00 LZS Sławice -:- SSKF KS Dąbrowa
13:00 LZS Turawa -:- LZS Kosorowice
13:00 Odra Kąty Opolskie -:- Silesius Kotórz Mały
13:00 Unia Raszowa-Daniec -:- KS Szczedrzyk
13:00 Śląsk III Łubniany-Brynica -:- Zieloni Ligota Tułowicka
— Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Kędzierzyn-Koźle-Głubczyce - 1/16 finału 17.11.201917.11.2019
13:00 Rolnik Lewice -:- Pogoń Wojnowice
13:00 Zawisza Stara Kuźnia -:- LZS Kotlarnia-Goszyce
— Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Namysłów-Brzeg - 1/16 finału 17.11.201917.11.2019
13:00 LZS Jankowice Wielkie -:- LZS Kościerzyce
13:00 Olimpia II Lewin Brzeski -:- Błękitni Przecza
13:00 Pogoń Łosiów -:- LZS II Starowice Dolne
13:00 Polonia Przylesie -:- Victoria Dobrzyń
13:00 Zryw Szydłowice -:- LZS Przylesie Dolne
— Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Nysa-Prudnik - 1/32 finału 17.11.201917.11.2019
13:00 LZS Jędrzychów -:- LZS Trzeboszowice
13:00 LZS Kępnica -:- LZS Dziewiętlice
13:00 LZS Maciejowice -:- LZS Gryżów
13:00 LZS Siestrzechowice -:- Metalowiec Łambinowice
13:00 LZS Łąka-Jodłów -:- LZS Domaszkowice
13:00 Meteor Jasienica Dolna -:- LKS Rusocin
— Piłka nożna, — Regionalny PP: opolskie, Strzelce Opolskie-Krapkowice - 1/16 finału 17.11.201917.11.2019
13:00 LZS Kadłubiec -:- Czarni Kalinów/Kalinowice
13:00 LZS Raszowa -:- Źródło Krośnica
13:00 LZS Zimna Wódka -:- Stal Zawadzkie
13:00 Sokół Leśnica -:- Jedność Rozmierka
— Piłka nożna, — 2. liga, 18. kolejka 16.11.201917.11.2019
13:00 Pogoń Siedlce -:- Stal Rzeszów
13:05 Znicz Pruszków -:- GKS Katowice
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 14. kolejka 15.11.201917.11.2019
17:00 Znicz Pruszków U-17 -:- Ursus Warszawa U-17
18:00 MKS Polonia Warszawa U-17 -:- Naki Olsztyn U-17
— Piłka nożna, — CLJ, 15. kolejka 16.11.201917.11.2019
12:00 Cracovia U-18 -:- UKS SMS Łódź U-18
12:00 Górnik Zabrze U-18 -:- Zagłębie Lubin U-18
12:00 Śląsk Wrocław U-18 -:- Gwarek Zabrze U-18
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa A
18:00 Bułgaria -:- Czechy
18:00 Kosowo -:- Anglia
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa B
15:00 Luksemburg -:- Portugalia
15:00 Serbia -:- Ukraina
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa H
20:45 Albania -:- Francja
20:45 Andora -:- Turcja
20:45 Mołdawia -:- Islandia
Poniedziałek, 18 listopada 2019
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa D
20:45 Gibraltar -:- Szwajcaria
20:45 Irlandia -:- Dania
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa J
20:45 Liechtenstein -:- Bośnia i Hercegowina
20:45 Włochy -:- Armenia
20:45 Grecja -:- Finlandia
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa F
20:45 Hiszpania -:- Rumunia
20:45 Malta -:- Norwegia
20:45 Szwecja -:- Wyspy Owcze
Wtorek, 19 listopada 2019
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa G
20:45 Macedonia Północna -:- Izrael
20:45 Polska -:- Słowenia
20:45 Łotwa -:- Austria
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa C
20:45 Holandia -:- Estonia
20:45 Niemcy -:- Irlandia Północna
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa E
20:45 Słowacja -:- Azerbejdżan
20:45 Walia -:- Węgry
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa I
20:45 Belgia -:- Cypr
20:45 San Marino -:- Rosja
20:45 Szkocja -:- Kazachstan