Sport

Wyniki

Brak wyników

Top Sportowy24

Aktualności sportowe

Terminarz rozgrywek

Brak danych
Poniedziałek, 26 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 6. kolejka 24.08.201925.08.2019
19:39 Stal Mielec -:- Miedź Legnica
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 2. kolejka 25.08.201925.08.2019
21:00 CD Leganes 0:1 Atletico Madryt
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 6. kolejka 23.08.201925.08.2019
18:00 Pogoń Szczecin -:- Wisła Płock
— Piłka nożna, — Liga włoska, 1. kolejka 24.08.201926.08.2019
20:45 Inter Mediolan -:- US Lecce
Wtorek, 27 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubuskie, Gorzów Wielkopolski - II runda 27.08.201928.08.2019
17:00 Kosmos 78 Rudnica -:- Spartak Deszczno
— Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Radom - III runda 27.08.201928.08.2019
17:00 Chojniak II Wieniawa -:- Oskar Przysucha
17:00 KS Wysokin -:- Proch Pionki
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Kraków - III runda 27.08.201928.08.2019
17:00 Błękitni II Modlnica -:- KS Borek (Kraków)
17:00 Dragoons Kraków -:- Błękitni Modlnica
17:00 Hutnik II Kraków -:- Wieczysta Kraków
17:00 JKS Zelków -:- Wiślanie II Jaśkowice
17:00 Kabel Kraków -:- Bronowianka Kraków
17:00 LKS Niedźwiedź -:- Grębałowianka Kraków
17:00 LKS Skała 2004 -:- Proszowianka Proszowice
17:00 Michałowianka Michałowice -:- TS Węgrzce
17:00 Pogoń Skotniki (Kraków) -:- Iskra Radwanowice
17:00 Sokół Rybna -:- Piast Wołowice
17:00 Zwierzyniecki KS Kraków -:- Prokocim Kraków
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Podhale - II runda 11.08.201927.08.2019
17:00 Gronik Gronków -:- Podhale II Nowy Targ
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 2. kolejka 24.08.201927.08.2019
12:00 Chemik Bydgoszcz U-17 -:- Pogoń Szczecin U-17
— Piłka nożna, — Liga francuska, 3. kolejka 24.08.201928.08.2019
19:00 Montpellier HSC -:- Olympique Lyon
Środa, 28 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Legnica - I runda 21.08.201928.08.2019
17:00 Kaczawa II Bieniowice -:- Czarni Rokitki
18:00 Albatros Jaśkowice -:- Wilkowianka Wilków
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wałbrzych - II runda 11.08.201928.08.2019
Zagłębie Wałbrzych -:- Górnik Boguszów-Gorce
— Piłka nożna, — Regionalny PP: kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz - II runda 20.08.201928.08.2019
17:00 Goplania Inowrocław -:- Cuiavia Inowrocław
18:00 Victoria Koronowo -:- Sędziowie K-PZPN Bydgoszcz
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubuskie, Zielona Góra - I runda 14.08.201928.08.2019
17:00 Błękitni Lubięcin -:- Mieszko Konotop
17:00 Drzonkowianka Racula -:- Odra Nietków
17:00 Hamar Górzyn -:- Alfa Jaromirowice
17:00 Sparta Grabik -:- Delta Sieniawa Żarska
17:00 Zorza Ochla -:- Piast Czerwieńsk
17:00 ŁKS Łęknica -:- Unia Kunice (Żary)
17:00 Łużyczanka Lipinki Łużyckie -:- Budowlani Lubsko
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubuskie, Gorzów Wielkopolski - II runda 27.08.201928.08.2019
17:00 As Pieski -:- Orzeł Międzyrzecz
17:00 Celuloza Kostrzyn nad Odrą -:- Toroma Torzym
17:00 GKS Bledzew -:- Budowlani Murzynowo
17:00 Lubniewiczanka Lubniewice -:- Piast Karnin
17:00 Noteć Stare Bielice -:- Kasztelania Santok
17:00 Odra Górzyca -:- Warta Słońsk
17:00 Zew Dąbroszyn -:- Błękitni Lubno
17:00 Zorza Kowalów -:- Czarni Witnica
17:00 Znicz Trzemeszno Lubuskie -:- Róża Różanki
17:00 Leśnik Rąpin -:- Zjednoczeni Przytoczna
17:00 Lubuszanin Drezdenko -:- Łucznik Strzelce Krajeńskie
17:00 Uran Trzebicz -:- Radowiak Drezdenko
17:30 Zieloni Lubiechnia Wielka -:- Stal Sulęcin
— Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Ciechanów-Ostrołęka - II runda 20.08.201928.08.2019
17:00 PAF Płońsk -:- MKS Ciechanów
— Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Radom - III runda 27.08.201928.08.2019
17:00 Blask Odrzywół -:- Pilica Białobrzegi
17:00 Energia Kozienice -:- KS Warka
17:00 MKS Wyśmierzyce -:- Legion Głowaczów
17:00 Radomiak III Radom -:- Sadownik Błędów
17:00 Gryf Policzna -:- Zamłynie Radom
17:00 Mogielanka Mogielnica -:- Królewscy Jedlnia
17:00 Zodiak Sucha -:- Jodła Jedlnia-Letnisko
17:00 Chojniak Wieniawa -:- Zwolenianka Zwoleń
17:00 Orzeł Gielniów -:- Iłżanka Kazanów
17:00 Gracja Tczów -:- Polonia Iłża
17:00 Iskra Gózd -:- KS Chomentów
17:00 Szydłowianka Szydłowiec -:- WKS Ruda Wielka
17:00 Oronka Orońsko -:- Powiślanka Lipsko
17:00 Orzeł Wierzbica -:- Radomiak II Radom
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Kraków - III runda 27.08.201928.08.2019
17:00 Bieżanowianka Kraków -:- Nadwiślan Kraków
17:00 Iskra Krzęcin -:- Lot Balice
17:00 Jastrzębiec Książ Wielki -:- Bibiczanka Bibice
17:00 Kaszowianka Kaszów (oldboje) -:- Radziszowianka Radziszów
17:00 Liszczanka Liszki -:- Kmita Zabierzów
17:00 Orzeł Bębło -:- Zieleńczanka Zielonki
17:00 Płomień Kostrze (Kraków) -:- Garbarnia II Kraków
17:00 Płomień Kościelec -:- Orzeł Iwanowice
17:00 Spartak Wielkanoc-Gołcza -:- Prądniczanka Kraków
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Limanowa - 1/4 finału 28.09.201928.09.2019
Laskovia Laskowa -:- Płomień Limanowa
Sokół Słopnice -:- Orkan Szczyrzyc
Turbacz Mszana Dolna -:- Limanovia Limanowa
Zalesianka Zalesie -:- Orkan Niedźwiedź
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Nowy Sącz - III runda 28.08.201928.08.2019
17:00 Barciczanka II Barcice -:- Kolejarz Stróże
17:00 Dunajec Nowy Sącz -:- Łosoś Łososina Dolna
17:00 Grybovia Grybów -:- Sokół Stary Sącz
17:00 Orzeł Wojnarowa -:- Zawisza Rożnów
17:00 Skalnik Kamionka Wielka -:- ULKS Korzenna
17:00 Zyndram Łącko -:- Gród Podegrodzie
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Tarnów - I runda 28.08.201928.08.2019
17:30 Błękitni 1947 Tarnów -:- LKS Ładna
17:30 GLKS Gromnik -:- Dunajec Zakliczyn
17:30 LKS Rzepiennik Strzyżewski -:- Dunajec Zbylitowska Góra
17:30 LUKS Skrzyszów -:- Zorza Zaczarnie
17:30 Olimpia Wojnicz -:- Tuchovia Tuchów
17:30 Pogórze Pleśna -:- Metal Tarnów
17:30 Sokół Wałki -:- LKS Szynwałd
17:30 Victoria Koszyce Małe -:- Ciężkowianka Ciężkowice
— Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Piotrków Trybunalski - III runda 21.08.201928.08.2019
16:30 Olimpia Wola Załężna -:- LUKS Mroczków-Dzielna
— Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Sieradz - III runda 28.08.201928.08.2019
17:00 GKS Czastary -:- Orkan Buczek
17:00 KS Wieluń -:- Warta Działoszyn
17:00 LKS Chojne -:- LKS Kwiatkowice
17:00 Piast Błaszki -:- MLKS Konopnica
17:00 Sommer Zapole -:- Warta Sieradz
17:00 TS Janiszewice -:- Pogoń Zduńska Wola
17:00 Victoria Szadek -:- Jutrzenka Warta
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 1. kolejka 17.08.201928.08.2019
12:00 Śląsk Wrocław U-15 -:- Miedź Legnica U-15
— Piłka nożna, — Liga francuska, 3. kolejka 24.08.201928.08.2019
19:00 OSC Lille -:- AS Saint-Etienne
21:00 OGC Nice -:- Olympique Marsylia
Czwartek, 29 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 3. kolejka 29.08.201901.09.2019
14:30 Lech Poznań U-15 -:- UKS LOTOS Gdańsk U-15
— Piłka nożna, — Liga Europy, 4. runda eliminacyjna 22.08.201929.08.2019
20:45 Glasgow Rangers -:- Legia Warszawa
Piątek, 30 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 7. kolejka 31.08.201901.09.2019
17:30 Stomil Olsztyn -:- Zagłębie Sosnowiec
20:00 Chojniczanka Chojnice -:- GKS Tychy
— Piłka nożna, — CLJ, 4. kolejka 30.08.201901.09.2019
11:00 Wisła Kraków U-18 -:- Lechia Gdańsk U-18
12:00 Legia Warszawa U-18 -:- Zagłębie Lubin U-18
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 3. kolejka 01.09.201901.09.2019
20:00 Sevilla FC -:- Celta Vigo
22:00 Athletic Bilbao -:- Real Sociedad
— Piłka nożna, — Liga francuska, 4. kolejka 30.08.201901.09.2019
20:45 FC Metz -:- Paris Saint-Germain
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 7. kolejka 30.08.201901.09.2019
18:00 Arka Gdynia -:- Górnik Zabrze
20:30 Korona Kielce -:- Jagiellonia Białystok
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 3. kolejka 31.08.201931.08.2019
20:30 Borussia Moenchengladbach -:- RB Lipsk
— Piłka nożna, — Liga włoska, 2. kolejka 31.08.201902.09.2019
20:45 Bologna FC -:- SPAL Ferrara
Sobota, 31 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 7. kolejka 31.08.201901.09.2019
17:00 Olimpia Grudziądz -:- Warta Poznań
17:30 Radomiak Radom -:- Sandecja Nowy Sącz
19:00 GKS Jastrzębie -:- Odra Opole
20:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza -:- Podbeskidzie Bielsko-Biała
— Piłka nożna, — 2. liga, 7. kolejka 31.08.201901.09.2019
16:00 Pogoń Siedlce -:- Lech II Poznań
17:00 Stal Stalowa Wola -:- Górnik Łęczna
18:00 GKS Katowice -:- Skra Częstochowa
19:00 Górnik Polkowice -:- Garbarnia Kraków
19:00 Znicz Pruszków -:- Błękitni Stargard
19:10 Widzew Łódź -:- Stal Rzeszów
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 3. kolejka 31.08.201901.09.2019
12:00 AKS SMS Łódź U-17 -:- Legia Warszawa U-17
12:30 Naki Olsztyn U-17 -:- Ursus Warszawa U-17
17:30 MKS Polonia Warszawa U-17 -:- UKS SMS Łódź U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 3. kolejka 31.08.201901.09.2019
14:30 Jagiellonia Białystok U-15 -:- ZKS Olimpia Elbląg U-15
14:30 UKS SMS Łódź U-15 -:- AP Talent Białystok U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 3. kolejka 29.08.201901.09.2019
11:00 FASE Szczecin U-15 -:- CWZS Bydgoszcz U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 3. kolejka 31.08.201901.09.2019
12:00 Rozwój Katowice U-15 -:- Miedź Legnica U-15
12:00 Zagłębie Lubin U-15 -:- Śląsk Wrocław U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 3. kolejka 31.08.201901.09.2019
12:00 KKP Korona Kielce U-15 -:- Stal Rzeszów U-15
14:30 Wisła Kraków U-15 -:- Sandecja Nowy Sącz U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 3. kolejka 31.08.201901.09.2019
12:00 Arka Gdynia U-17 -:- Chemik Bydgoszcz U-17
12:00 Warta Poznań U-17 -:- Lech Poznań U-17
15:00 Pogoń Szczecin U-17 -:- Arka Gdynia SI U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 3. kolejka 31.08.201901.09.2019
Śląsk Wrocław U-17 -:- PLUKS Pomologia Prószków U-17
12:00 Ruch Chorzów U-17 -:- Zagłębie Lubin U-17
14:00 Rozwój Katowice U-17 -:- Górnik Zabrze U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 3. kolejka 31.08.201931.08.2019
10:00 Cracovia U-17 -:- Podgórze Kraków U-17
12:00 Stal Mielec U-17 -:- AP TOP 54 Biała Podlaska U-17
12:00 Wisła Kraków U-17 -:- Korona Kielce U-17
13:00 BKS Lublin U-17 -:- Karpaty Krosno U-17
— Piłka nożna, — CLJ, 4. kolejka 30.08.201901.09.2019
11:00 Pogoń Szczecin U-18 -:- Korona Kielce U-18
12:00 Jagiellonia Białystok U-18 -:- UKS SMS Łódź U-18
12:00 Lech Poznań U-18 -:- Cracovia U-18
12:00 Śląsk Wrocław U-18 -:- Arka Gdynia U-18
16:00 Escola Varsovia U-18 -:- Górnik Zabrze U-18
— Piłka nożna, — Liga angielska, 4. kolejka 30.08.201901.09.2019
13:30 Southampton FC -:- Manchester United
16:00 Chelsea Londyn -:- Sheffield United
16:00 Crystal Palace -:- Aston Villa
16:00 Leicester City -:- AFC Bournemouth
16:00 Manchester City -:- Brighton & Hove Albion
16:00 Newcastle United -:- Watford FC
16:00 West Ham United -:- Norwich City
18:30 Burnley FC -:- Liverpool FC
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 3. kolejka 01.09.201901.09.2019
17:00 Osasuna Pampeluna -:- FC Barcelona
19:00 Getafe CF -:- Deportivo Alaves
19:00 Levante UD -:- Real Valladolid
21:00 Real Betis Sewilla -:- CD Leganes
— Piłka nożna, — Liga francuska, 4. kolejka 30.08.201901.09.2019
17:30 Olympique Lyon -:- Girondins Bordeaux
20:00 Angers SCO -:- Dijon FCO
20:00 FC Nantes -:- Montpellier HSC
20:00 Nimes Olympique -:- Stade Brestois
20:00 Toulouse FC -:- Amiens SC
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 7. kolejka 30.08.201901.09.2019
15:00 Wisła Płock -:- ŁKS Łódź
17:30 Piast Gliwice -:- Lechia Gdańsk
20:00 Wisła Kraków -:- Zagłębie Lubin
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 3. kolejka 31.08.201931.08.2019
15:30 Bayer Leverkusen -:- TSG 1899 Hoffenheim
15:30 Bayern Monachium -:- FSV Mainz
15:30 SC Freiburg -:- FC Koeln
15:30 Schalke 04 Gelsenkirchen -:- Hertha Berlin
15:30 VfL Wolfsburg -:- SC Paderborn
18:30 Union Berlin -:- Borussia Dortmund
— Piłka nożna, — Liga włoska, 2. kolejka 31.08.201902.09.2019
20:45 AC Milan -:- Brescia Calcio
20:45 Juventus Turyn -:- SSC Napoli
Niedziela, 01 września 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 7. kolejka 31.08.201901.09.2019
15:00 Miedź Legnica -:- Wigry Suwałki
17:00 GKS Bełchatów -:- Chrobry Głogów
19:00 Puszcza Niepołomice -:- Stal Mielec
— Piłka nożna, — 2. liga, 7. kolejka 31.08.201901.09.2019
13:05 Resovia -:- Olimpia Elbląg
17:00 Elana Toruń -:- Legionovia Legionowo
17:00 Gryf Wejherowo -:- Bytovia Bytów
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 3. kolejka 31.08.201901.09.2019
14:15 Znicz Pruszków U-17 -:- Escola Varsovia U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 3. kolejka 31.08.201901.09.2019
13:30 MKS Polonia Warszawa U-15 -:- MKS Ząbkovia Ząbki U-15
14:30 Escola Varsovia U-15 -:- Legia Warszawa U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 3. kolejka 29.08.201901.09.2019
12:00 AP Pogoń Szczecin U-15 -:- Warta Poznań U-15
15:00 Lechia Gdańsk U-15 -:- Arka Gdynia SI U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 3. kolejka 31.08.201901.09.2019
16:00 Chrobry Głogów U-15 -:- Piast Gliwice U-15
18:00 FC Wrocław Academy U-15 -:- Falubaz Zielona Góra U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 3. kolejka 31.08.201901.09.2019
11:00 Motor Lublin U-15 -:- AP TOP 54 Biała Podlaska U-15
12:00 Górnik Łęczna U-15 -:- Akademia Piłkarska 21 U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 3. kolejka 31.08.201901.09.2019
12:00 Lechia Gdańsk U-17 -:- AP Reissa Poznań U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 3. kolejka 31.08.201901.09.2019
14:00 Stadion Śląski Chorzów U-17 -:- Gwarek Zabrze U-17
— Piłka nożna, — CLJ, 4. kolejka 30.08.201901.09.2019
11:30 Gwarek Zabrze U-18 -:- Hutnik Kraków U-18
— Piłka nożna, — Liga angielska, 4. kolejka 30.08.201901.09.2019
15:00 Everton FC -:- West Ham United
17:30 Arsenal Londyn -:- Tottenham Hotspur
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 3. kolejka 01.09.201901.09.2019
17:00 Valencia CF -:- RCD Mallorca
19:00 Atletico Madryt -:- SD Eibar
19:00 Espanyol Barcelona -:- Granada CF
21:00 Villarreal CF -:- Real Madryt
— Piłka nożna, — Liga francuska, 4. kolejka 30.08.201901.09.2019
15:00 Stade Rennais -:- OGC Nice
15:00 Stade de Reims -:- OSC Lille
17:00 RC Strasbourg -:- AS Monaco
21:00 Olympique Marsylia -:- AS Saint-Etienne
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 7. kolejka 30.08.201901.09.2019
15:00 Śląsk Wrocław -:- Pogoń Szczecin
17:30 Lech Poznań -:- Cracovia
20:00 Legia Warszawa -:- Raków Częstochowa
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 3. kolejka 31.08.201931.08.2019
15:30 Werder Brema -:- FC Augsburg
18:00 Eintracht Frankfurt -:- Fortuna Duesseldorf
— Piłka nożna, — Liga włoska, 2. kolejka 31.08.201902.09.2019
18:00 Atalanta Bergamo -:- Torino FC
18:00 Cagliari Calcio -:- Inter Mediolan
18:00 Genoa CFC -:- ACF Fiorentina
18:00 Lazio Rzym -:- AS Roma
18:00 US Lecce -:- Hellas Werona
18:00 US Sassuolo -:- Sampdoria Genua
18:00 Udinese Calcio -:- AC Parma

Wybierz Twój klub

Wybierz inny klub

Galeria