Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Firma

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. - Dzisiaj lub jutro będziemy komunikowali ten fakt- powiedział Szumowski w poniedziałek.
  Wiadomości

  Do kiedy będziemy nosić maseczki? Rząd ogłosi decyzję

  - Dzisiaj lub jutro będziemy komunikowali od kiedy nie będzie obowiązkowe noszenie maseczek ochronnych w przestrzeni publicznej - poinformował w Polsat News minister zdrowia Łukasz Szumowski. Jednocześnie dodał, że w niektórych województwach ten nakaz może pozostać.

 2. Start rakiety Falcon 9 Dragon: Transmisja na żywo 27 maja. Elon Musk tworzy historię kosmosu. Robert Behnken i Douglas Hurley lecą na ISS
  Polska i świat

  Musk wysyła astronautów na orbitę. Start rakiety Falcon 9

  27 maja statek kosmiczny Dragon miliardera Elona Muska zabierze na pokład dwóch amerykańskich astronautów na Międzynarodową Stację Kosmiczną. Zobacz start rakiety Falcon 9. Transmisja na żywo.

 3. Do 30 dni przymusowego urlopu, obniżki pensji nawet na rok, nowe zasady pracy zdalnej, zmniejszenie wysokości odpraw, kary dla internetowych trolli oraz
  Praca

  Nowa tarcza: przymusowe urlopy, niższe pensje i kary w sieci

  Do 30 dni przymusowego urlopu, obniżki pensji nawet na rok, nowe zasady pracy zdalnej, zmniejszenie wysokości odpraw, kary dla internetowych trolli oraz 2080 złotych miesięcznie przez trzy miesiące dla właścicieli jednoosobowych firm, którzy jednocześnie pracują na etatach - to tylko niektóre założenia Tarczy 4.0. Jej projekt został przed kilkoma dniami przyjęty przez rząd, a w środę zajmie się nim Sejm. Dokładne zasady wprowadzane przez nową tarczę antykryzysową opisujemy na kolejnych slajdach - sprawdź je, posługując się klawiszami strzałek, myszką lub gestami.

 4. Awaria Banku Millenium. Bank Millennium potwierdza awarię bankowości internetowej i mobilnej.
  Strefa biznesu

  Awaria w Banku Millennium naprawiona. "Wszystko działa"

  Poważna awaria w Banku Millenium została już naprawiona. Klienci informowali o problemach z logowaniem do bankowości internetowej.

 5. Na zdjęciu: zaciśnięty portfel, symbol tarczy antykryzysowej (tarczy 4.0)
  Praca

  Pracodawca obetnie pensję o połowę i zmusi do urlopu

  W środę 27 maja Sejm ma się zająć projektem tarczy 4.0, czyli czwartej wersji tarczy antykryzysowej. Planowane zmiany mają uchronić firmy przed bankructwem i redukcją etatów. W projekcie ustawy znalazł się szereg propozycji wyjątkowo niekorzystnych dla pracowników.