Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Firma

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Premier Morawiecki podczas konferencji zapowiedział otwarcie galerii handlowych oraz klubów fitness.
  Koronawirus

  Od kiedy otwarte galerie handlowe i siłownie? Premier podał datę

  - Zdecydowaliśmy, że od najbliższej soboty placówki handlowe będą mogły działać w najwyższym reżimie sanitarnym - powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas sobotniej konferencji prasowej. W sklepach i galeriach handlowych będzie obowiązywał limit osób – maksymalnie 1 os. na 15 m2.

 2. Premier Morawiecki podczas konferencji prasowej przedstawił plan luzowania obostrzeń.
  Koronawirus

  Premier Mateusz Morawiecki przedstawił plan nowych obostrzeń

  - Przed nami okres, który nazywamy "100 dni solidarności". Po tym okresie pojawi się szczepionka - powiedział premier Mateusz Morawiecki. Szef rządu przedstawił plan działania. Otwarte zostaną galerie handlowe ale w rygorze sanitarnym. Szkoły nadal pozostaną zamknięte, a przerwa w nauce w całym kraju potrwa od 4 stycznia do 17 stycznia 2021 r. i zastąpi dotychczasowe ferie zimowe. - W tej walce z koronawirusem przegrywamy przynajmniej tak często, jak odnosimy jakieś dokonania, dlatego musimy uzbroić się w pokorę - tłumaczył premier.

 3. Wbrew temu, co zapowiadał na początku października minister finansów Tadeusz Kościński, od 1 stycznia wejdzie pięć nowych podatków, a cztery wzrosną
  Wiadomości

  Najprawdopodobniej czeka nas wzrost podatków. Powód? Fatalna...

  Minister finansów, funduszy i polityki regionalnej stwierdził, że nie może wykluczyć zwiększenia obciążeń fiskalnych w przyszłym roku. Powód? Fatalna kondycja budżetu państwa, wynikająca m. in. ze skutków pandemii COVID-19. - Widmo zwiększenia obciążeń w czasie trwania tak poważnego kryzysu gospodarczego musi budzić uzasadnione obawy – mówi ekspert.

 4. Od 28 listopada 2020 wejdą zmiany w obostrzeniach wprowadzonych w Polsce przez rząd. Otwarte mają zostać galerie handlowe, ale pod pewnymi warunkami.
  Zdrowie

  Zmiany w obostrzeniach od 28 listopada. Zobacz, co będzie otwarte!

  Od 28 listopada 2020 wejdą zmiany w obostrzeniach wprowadzonych w Polsce przez rząd. Otwarte mają zostać galerie handlowe, ale pod pewnymi warunkami. Co jeszcze się zmieni na koniec listopada? Zobacz aktualizację obostrzeń.

 5. Oto najgorsze hasła w 2020 roku! Jeśli któreś z nich ustaliłeś do swojego konta na Facebooku, w banku czy w jakimkolwiek innym miejscu, lepiej zmień
  Strefa biznesu

  Masz takie hasło? Lepiej je zmień

  Firma NordPass ujawniła listę najgorszych haseł w 2020 roku. To najczęściej używane przez internautów hasła, które ustawiają do swoich kont w mediach społecznościowych, poczty e-mail czy - o zgrozo! - bankowości internetowej. Lepiej sprawdź, czy na tej liście nie znajduje się także hasło używane przez ciebie! Zobacz, jak możesz zadbać o bezpieczeństwo swoich danych w sieci.