Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Pod powierzchnią odcinek 6. Marta postanawia wyprowadzić się z domu [streszczenie, online]
  Strefa biznesu

  Pod powierzchnią odcinek 6 [streszczenie, online]

  "Pod powierzchnią" to nowy serial emitowany na antenie TVN w każdą niedziele. Co wydarzy się w 6. odcinku serialu? Sprawdź, gdzie można obejrzeć powtórki serialu!

 2. Warunki brexitu uzgodnione. Korzystne dla Polaków w Wielkiej Brytanii czy nie? Sprawdź!
  Wiadomości

  Warunki brexitu uzgodnione. Korzystne dla Polaków w Wielkiej...

  Oczy obserwatorów z całego świata w ostatnich dniach były skierowane na trudne negocjacje warunków wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Po wielu miesiącach żmudnych negocjacji obydwie strony doszły do porozumienia, które reguluje warunki Brexitu. Twardy Brexit, którego obawiano się najbardziej nam nie grozi. To także dobra wiadomość dla ponad 60 tys. polskich przedsiębiorców prowadzących biznes w Wielkiej Brytanii oraz Polaków pracujących na Wyspach.

 3. Wyniki Lotto z 15 listopada [Lotto, Lotto Plus, Multi Multi, Kaskada, Mini Lotto, Super Szansa, Ekstra Pensja, 15.11.2018]
  Strefa biznesu

  Wyniki Lotto z 15 listopada. Do wygrania 4 mln zł!

  Przedstawiamy wyniki losowań gier Lotto z 15 listopada 2018 [LOTTO, LOTTO PLUS, MINI LOTTO, MULTI MULTI, KASKADA, EKSTRA PENSJA, SUPER SZANSA]. Sprawdź, jakie liczby zostały wylosowane 15 listopada 2018. Poniżej publikujemy wyniki Lotto z 15.11.2018.

 4. Obecnie sektor piwowarski to ponad 210 browarów zlokalizowanych we wszystkich województwach, o różnej wielkości i specjalizacji – od mikrobrowarów po
  Wiadomości

  Polska jest jednym z trzech największych producentów piwa w Europie

  Z roczną produkcją piwa na poziomie 40 mln hektolitrów Polska jednym z trzech największych producentów złotego trunku w Europie. Warzeniem piwa zajmuje się dzisiaj ponad 210 browarów zlokalizowanych w całej Polsce, z których 22 największe produkują piwo w 12 województwach.

 5. Zajęcie konta firmowego nie różni się znacznie od zajęcia konta osobistego. W obu przypadkach procedura wygląda podobnie.
  Wiadomości

  Komornik może zająć konto firmowe?

  Egzekucja komornicza z rachunku bankowego to jedna z najczęstszych metod odzyskiwania długu. Komornik może rozpocząć postępowanie dopiero w momencie, gdy posiada wyrok sądu lub sądowy nakaz zapłaty oraz wniosek wierzyciela przeciwko dłużnikowi. A czy możliwe jest zajęcie konta firmowego? Czy komornik może zająć wszystkie środki, czy może powinien zostawić jakąś kwotę wolną od zajęcia na koncie firmowym?