Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Firma

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Klienci za zamknięcie konta mają czas do 26 listopada. Jeśli tego nie zrobią bank i tak zamknie konta indywidualne 29 listopada.
  Strefa biznesu

  Bank płaci klientom 1000 zł za zamknięcie konta

  Jeszcze tylko kilka dni obowiązuje nietypowa promocja dla klientów indywidualnych DNB Bank Polska. Klienci za rezygnację z konta mogą zyskać nawet 1000 zł.

 2. Carrefour będzie sprzedawać chleb z marihuaną
  Strefa biznesu

  Carrefour wprowadza... chleb z marihuaną!

  Pod koniec listopada Carrefour wprowadzi do sprzedaży chleb z marihuaną. "Cannabread" pojawi się w wybranych sklepach tej sieci pod koniec listopada.

 3. WYNIKI LOTTO: 16.11.2019. Dziś do wygrania 2 mln zł [Lotto, Lotto Plus, Multi Multi, Kaskada, Mini Lotto, Super Szansa, Ekstra Pensja]
  Pieniądze

  WYNIKI LOTTO: 16.11.2019. Dziś do wygrania 2 mln zł

  W artykule wyniki losowania gier liczbowych Totalizatora Sportowego [LOTTO, LOTTO PLUS, MINI LOTTO, MULTI MULTI, KASKADA, EKSTRA PENSJA, SUPER SZANSA]. Podajemy wyniki losowania z 16 listopada 2019. Do wygrania w losowaniu LOTTO w dniu 16.11.2019 były 2 mln złotych!

 4. Kierunkowy z Mali (+223) może być wzięty przez użytkownika telefonu za kierunkowy z Warszawy (+22)
  Pieniądze

  Uwaga, dzwonią z Mali, by wyciągnąć pieniądze

  Internauci ostrzegają, że w ostatnim czasie nasiliły się przypadki otrzymywania połączeń z Mali. Kierunkowy numer Mali to +223. To kolejna próba tzw. scamu na oddzwonienie. Na czym polega to oszustwo i z jakimi ewentualnymi stratami może się wiązać? Piszemy o tym poniżej.

 5. Black Friday 2019. Zobacz najciekawsze promocje odkurzaczy
  Pieniądze

  Black Friday 2019. Duże przeceny odkurzaczy

  Szukasz odkurzacza? Black Friday to doskonała okazja do zakupu odkurzacza. Zobacz jakie promocje odkurzaczy przygotował sklep internetowy EMAG. Klienci mogą liczyć na szereg rabatów nakładanych na poszczególne produkty. Czym jest Black Friday i kiedy zostanie zorganizowany? Jakie promocje z okazji Black Friday przygotował dla nas sklep EMAG?