Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Firma

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Strefa biznesu

  Masz stare dane w dowodzie? Nie wsiądziesz już do samolotu

  W ciągu miesiąca dziewięciu pasażerów łódzkiego lotniska nie wsiadło do samolotu, bo miało nieaktualne dane w dowodzie osobistym. To dlatego, że straż graniczna ma teraz nowe uprawnienia.

 2. W pierwszej trójce najistotniejszych elementów przestrzeni biurowej znajdują się: własne biurko (61 proc.), możliwość ręcznego dostosowania temperatury
  Wiadomości

  Praca 2020. Teraz chcemy pracować w fajnym biurze a przynajmniej...

  Zdecydowana większość polskich pracowników liczy na możliwość pracy zdalnej przez co najmniej jeden dzień w tygodniu (86 proc.). Rekordziści chcieliby pracować poza biurem nawet 4 dni. Nie znaczy to jednak, że biuro przestaje mieć znaczenie. Wręcz przeciwnie, przestrzeń, której odwiedzanie staje się opcją a nie przymusem, musi przyciągać. Pracownicy swoje oczekiwania zaczynają od podstaw, czyli liczą na własne biurko, ale już na kolejnych miejscach znajdują się możliwość wpływu na otoczenie i dobrze wyposażona kuchnia.

 3. W artykule podajemy wyniki losowania gier liczbowych Totalizatora Sportowego z 22 lutego br.
  Sport

  Lotto. Wyniki 22 lutego 2020 r.

  W artykule wyniki losowania gier liczbowych Totalizatora Sportowego [LOTTO, LOTTO PLUS, MINI LOTTO, MULTI MULTI, KASKADA, EKSTRA PENSJA, SUPER SZANSA]. Podajemy wyniki losowania z 22 lutego 2020 r. Do wygrania w losowaniu LOTTO w dniu 22.02.2020 było 7 mln złotych!

 4. Bez wizy do USA, część 2: Co nas spotka na lotnisku po przylocie w USA, jakie pytania zadają, rozkład lotów bezpośrednich z Polski do USA
  Aktualności

  Co nas spotka na lotnisku po przylocie w USA?

  Zanim wybierzesz się do USA przeczytaj, co może Ciebie spotkać na lotnisku i bądź przygotowany na serię pytań. My znamy te pytania.

 5. Tłumy w Suntago. Ludzie skarżą się na gigantyczne kolejki do największych atrakcji - wodnych zjeżdżalni.
  Aktualności

  Szaleństwo w Suntago! Bilety wyprzedane. "Wszędzie tłumy"

  Park wodny Suntago przeżywa oblężenie! Bilety na weekend otwarcia zostały wyprzedane, a w środku panuje istne szaleństwo.