Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Firma

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Black Friday 2019. Zobacz najciekawsze promocje odkurzaczy
  Pieniądze

  Black Friday 2019. Duże przeceny odkurzaczy

  Szukasz odkurzacza? Black Friday to doskonała okazja do zakupu odkurzacza. Zobacz jakie promocje odkurzaczy przygotował sklep internetowy EMAG. Klienci mogą liczyć na szereg rabatów nakładanych na poszczególne produkty. Czym jest Black Friday i kiedy zostanie zorganizowany? Jakie promocje z okazji Black Friday przygotował dla nas sklep EMAG?

 2. Black Friday 2019 w Media Expert. Jakie promocje szykuje dla nas Media Expert? Czy możemy spodziewać się dużych obniżek?
  Pieniądze

  Black Friday 2019 w Media Expert. Sprawdź promocje

  Media Expert to jedna z najbardziej popularnych sieci sklepów elektronicznych w Polsce. W tym roku sieć bierze udział w Black Friday 2019. Klienci mogą liczyć na szereg rabatów nakładanych na poszczególne produkty. Czym jest Black Friday i czy zostanie zorganizowany w Polsce? Jakie promocje z okazji Black Friday przygotował dla nas sklep Media Expert?

 3. Pracowników z Ukrainy znajdziemy w co piątej firmie w Polsce.
  Wiadomości

  Wyczerpuje się imigracja ukraińska. Wyższe pensje pomogą?

  Niemal co piąta firma w Polsce zatrudnia pracowników z Ukrainy. 20 proc. zatrudnionych może liczyć na wynagrodzenie w wysokości 21 zł brutto na godzinę. Mimo to przyciągnięcie pracownika z Ukrainy jest coraz trudniejsze.

 4. Elastyczne oferty i pełna swoboda – usługi telekomunikacyjne coraz bardziej nowoczesne
  Firma

  Elastyczne oferty i pełna swoboda – usługi telekomunikacyjne coraz...

  Możliwość zakupienia wielu usług u jednego dostawcy jest dużą wygodą dla klientów. Ogromna liczba promocji, ofert i pakietów dostępnych na rynku sprawia jednak, że możemy czuć się zagubieni.Czy istnieją idealne usługi telekomunikacyjne? Jeżeli tak, to jaki powinien być „pakiet usług doskonałych”? Czego szukać, przeglądając oferty licznych operatorów telekomunikacyjnych? Czym kierować się podczas tego wyboru?

 5. Większość seniorów ma na miesiąc mniej niż 2000 złotych na rękę. I się z tego cieszą!
  Strefa biznesu

  Większość seniorów ma na miesiąc mniej niż 2000 złotych?

  Osoby starsze też idą z duchem czasu i coraz chętniej korzystają z różnych produktów finansowych, jak m.in. konto bankowe, ubezpieczenie i lokata to najpopularniejsze z nich.