MMA / Boks

MMA / Boks
1 3 4 5 ... 19 »

Aktualności sportowe

Terminarz rozgrywek

Brak danych
Poniedziałek, 14 października 2019
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa A
20:45 Bułgaria -:- Anglia
20:45 Kosowo -:- Czarnogóra
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa B
20:45 Litwa -:- Serbia
20:45 Ukraina -:- Portugalia
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa H
20:45 Francja -:- Turcja
20:45 Islandia -:- Andora
20:45 Mołdawia -:- Albania
Wtorek, 15 października 2019
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Wadowice/Chrzanów - 1/2 finału 25.09.201915.10.2019
19:00 Błyskawica Myślachowice -:- MKS Trzebinia
— Piłka nożna, — Regionalny PP: wielkopolskie, Poznań - 1/4 finału 08.10.201916.10.2019
18:00 Lider Swarzędz -:- Polonia II Środa Wielkopolska
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Bytom - 1/2 finału 02.10.201915.10.2019
15:30 Drama Zbrosławice -:- Gwarek Tarnowskie Góry
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Sosnowiec - 1/2 finału 15.10.201916.10.2019
15:45 Cyklon Rogoźnik -:- Unia Dąbrowa Górnicza
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa G
20:45 Izrael -:- Łotwa
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa D
20:45 Gibraltar -:- Gruzja
20:45 Szwajcaria -:- Irlandia
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa J
20:45 Liechtenstein -:- Włochy
20:45 Grecja -:- Bośnia i Hercegowina
20:45 Finlandia -:- Armenia
— Piłka nożna, — Eliminacje Euro 2020, Grupa F
20:45 Rumunia -:- Norwegia
20:45 Szwecja -:- Hiszpania
20:45 Wyspy Owcze -:- Malta
Środa, 16 października 2019
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Chełm - IV runda 16.10.201916.10.2019
14:45 Chełmska Husaria Chełm -:- Kłos Chełm
14:45 Granica Dorohusk -:- Sparta Rejowiec Fabryczny
14:45 Ogniwo Wierzbica -:- Chełmianka Chełm
14:45 Start Krasnystaw -:- Unia Rejowiec
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Lublin - 1/2 finału 16.10.201916.10.2019
Lewart Lubartów -:- Avia Świdnik
Wisła Puławy -:- Motor Lublin
— Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Płock - finał 16.10.201916.10.2019
Delta Słupno -:- Wisła II Płock
— Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Siedlce - finał 16.10.201916.10.2019
15:00 Płomień Dębe Wielkie -:- Mazovia Mińsk Mazowiecki
— Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Warszawa - 1/4 finału 16.10.201916.10.2019
Bug Wyszków -:- Drukarz Warszawa
Escola Varsovia Warszawa -:- Błonianka Błonie
Mszczonowianka Mszczonów -:- Huragan Wołomin
Victoria Sulejówek -:- MKS Piaseczno
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Podhale - IV runda 09.10.201916.10.2019
16:00 LKS Szaflary -:- Watra Białka Tatrzańska
16:00 Lubań Tylmanowa -:- Orawa Jabłonka
16:00 Biali Biały Dunajec -:- Skalni Zaskale
16:00 Podgórki Krauszów -:- Wierchy Rabka Zdrój
16:00 Babia Góra Lipnica Wielka -:- Lubań Maniowy
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Żabno - finał 16.10.201916.10.2019
Wisła Szczucin -:- Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
— Piłka nożna, — Regionalny PP: podkarpackie, Stalowa Wola - 1/4 finału 08.10.201923.10.2019
15:30 Jeziorak Chwałowice -:- Słowianin Grębów
— Piłka nożna, — Regionalny PP: podlaskie, Podlaski ZPN - 1/8 finału 02.10.201916.10.2019
15:00 Sparta Augustów -:- Olimpia Zambrów
— Piłka nożna, — Regionalny PP: pomorskie, Gdańsk - V runda 16.10.201916.10.2019
15:00 Gedania II Gdańsk -:- KP Starogard Gdański
15:00 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) -:- Arka II Gdynia
15:00 Kaszubia Kościerzyna -:- Lechia II Gdańsk
15:00 Meteor Pinczyn -:- Chojniczanka II Chojnice
15:00 Santana Wielki Klincz -:- Bałtyk Gdynia
15:00 Sokół Zblewo -:- Potok Pszczółki
15:00 Wietcisa Skarszewy -:- Stolem Gniewino
15:00 Zenit Łęczyce -:- Radunia Stężyca
— Piłka nożna, — Regionalny PP: pomorskie, Słupsk - V runda 16.10.201916.10.2019
15:00 Bytovia II Bytów -:- Pogoń Lębork
15:00 Sparta Sycewice -:- Jantar Ustka
15:00 Start Miastko -:- Gryf Słupsk
15:00 Słupia Kobylnica -:- Lipniczanka Lipnica
— Piłka nożna, — Regionalny PP: wielkopolskie, Poznań - 1/4 finału 08.10.201916.10.2019
18:00 Warta Śrem -:- Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań
— Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Sieradz - 1/4 finału 09.10.201916.10.2019
19:00 Warta Sieradz -:- Orkan Buczek
— Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Łódź - 1/4 finału 16.10.201916.10.2019
LKS Różyca -:- ŁKS II Łódź
Stal Głowno -:- KS Kutno
Widzew II Łódź -:- Zjednoczeni Stryków
Zawisza Rzgów -:- Ner Poddębice
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Sosnowiec - 1/2 finału 15.10.201916.10.2019
15:30 Szczakowianka Jaworzno -:- Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)
— Piłka nożna, — Regionalny PP: świętokrzyskie, Świętokrzyski ZPN - IV runda 09.10.201916.10.2019
15:00 Naprzód Jędrzejów -:- Korona II Kielce
15:30 Korona III Kielce -:- Zdrój Busko Zdrój
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 9. kolejka 12.10.201916.10.2019
15:00 MKS Polonia Warszawa U-17 -:- Legia Warszawa U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 11. kolejka 16.10.201927.10.2019
12:00 AP Pogoń Szczecin U-15 -:- Lech Poznań U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 10. kolejka 16.10.201919.10.2019
10:30 Śląsk Wrocław U-15 -:- Zagłębie Lubin U-15
Piątek, 18 października 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 14. kolejka 19.10.201920.10.2019
18:00 Puszcza Niepołomice -:- GKS Tychy
18:00 Wigry Suwałki -:- Odra Opole
18:00 Chrobry Głogów -:- Chojniczanka Chojnice
19:00 Stal Mielec -:- Sandecja Nowy Sącz
20:45 Miedź Legnica -:- Stomil Olsztyn
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 10. kolejka 18.10.201920.10.2019
15:00 Górnik Zabrze U-17 -:- Rozwój Katowice U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 10. kolejka 18.10.201920.10.2019
14:30 Korona Kielce U-17 -:- Wisła Kraków U-17
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 9. kolejka 19.10.201920.10.2019
21:00 Granada CF -:- Osasuna Pampeluna
— Piłka nożna, — Liga francuska, 10. kolejka 18.10.201920.10.2019
20:45 OGC Nice -:- Paris Saint-Germain
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 12. kolejka 18.10.201920.10.2019
18:00 Zagłębie Lubin -:- Pogoń Szczecin
20:30 Wisła Kraków -:- Piast Gliwice
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 8. kolejka 19.10.201919.10.2019
20:30 Eintracht Frankfurt -:- Bayer Leverkusen
Sobota, 19 października 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 14. kolejka 19.10.201920.10.2019
17:00 Olimpia Grudziądz -:- Radomiak Radom
17:45 Warta Poznań -:- Zagłębie Sosnowiec
18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała -:- GKS Jastrzębie
19:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza -:- GKS Bełchatów
— Piłka nożna, — 2. liga, 14. kolejka 19.10.201920.10.2019
13:00 Garbarnia Kraków -:- Gryf Wejherowo
14:00 Elana Toruń -:- Stal Stalowa Wola
15:00 Pogoń Siedlce -:- Górnik Łęczna
15:00 Skra Częstochowa -:- Olimpia Elbląg
15:00 Stal Rzeszów -:- Błękitni Stargard
15:30 Legionovia Legionowo -:- Bytovia Bytów
16:00 Górnik Polkowice -:- Resovia
19:10 Widzew Łódź -:- GKS Katowice
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 10. kolejka 19.10.201920.10.2019
12:30 Ursus Warszawa U-17 -:- Naki Olsztyn U-17
13:00 Legia Warszawa U-17 -:- AKS SMS Łódź U-17
18:00 Escola Varsovia U-17 -:- Znicz Pruszków U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 10. kolejka 19.10.201920.10.2019
13:30 AP Talent Białystok U-15 -:- UKS SMS Łódź U-15
15:00 ZKS Olimpia Elbląg U-15 -:- Jagiellonia Białystok U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 10. kolejka 19.10.201919.10.2019
11:00 Arka Gdynia SI U-15 -:- Lechia Gdańsk U-15
12:00 CWZS Bydgoszcz U-15 -:- FASE Szczecin U-15
12:00 Warta Poznań U-15 -:- AP Pogoń Szczecin U-15
14:00 UKS LOTOS Gdańsk U-15 -:- Lech Poznań U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 10. kolejka 16.10.201919.10.2019
11:00 Miedź Legnica U-15 -:- Rozwój Katowice U-15
12:00 Falubaz Zielona Góra U-15 -:- FC Wrocław Academy U-15
12:00 Piast Gliwice U-15 -:- Chrobry Głogów U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 10. kolejka 19.10.201920.10.2019
12:00 Sandecja Nowy Sącz U-15 -:- Wisła Kraków U-15
13:30 AP TOP 54 Biała Podlaska U-15 -:- Motor Lublin U-15
14:30 Akademia Piłkarska 21 U-15 -:- Górnik Łęczna U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 10. kolejka 19.10.201920.10.2019
12:00 Lech Poznań U-17 -:- Warta Poznań U-17
15:00 AP Reissa Poznań U-17 -:- Lechia Gdańsk U-17
15:00 Arka Gdynia SI U-17 -:- Pogoń Szczecin U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 10. kolejka 18.10.201920.10.2019
11:30 Gwarek Zabrze U-17 -:- Stadion Śląski Chorzów U-17
14:30 Zagłębie Lubin U-17 -:- Ruch Chorzów U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 10. kolejka 18.10.201920.10.2019
10:30 AP TOP 54 Biała Podlaska U-17 -:- Stal Mielec U-17
12:00 Karpaty Krosno U-17 -:- BKS Lublin U-17
— Piłka nożna, — CLJ, 11. kolejka 19.10.201920.10.2019
11:00 Pogoń Szczecin U-18 -:- Śląsk Wrocław U-18
12:00 Legia Warszawa U-18 -:- Jagiellonia Białystok U-18
12:00 UKS SMS Łódź U-18 -:- Lech Poznań U-18
12:00 Zagłębie Lubin U-18 -:- Arka Gdynia U-18
14:00 Cracovia U-18 -:- Wisła Kraków U-18
14:00 Korona Kielce U-18 -:- Hutnik Kraków U-18
— Piłka nożna, — Liga angielska, 9. kolejka 18.10.201920.10.2019
13:30 Everton FC -:- West Ham United
16:00 AFC Bournemouth -:- Norwich City
16:00 Aston Villa -:- Brighton & Hove Albion
16:00 Chelsea Londyn -:- Newcastle United
16:00 Leicester City -:- Burnley FC
16:00 Tottenham Hotspur -:- Watford FC
16:00 Wolverhampton Wanderers -:- Southampton FC
18:30 Crystal Palace -:- Manchester City
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 9. kolejka 19.10.201920.10.2019
Deportivo Alaves -:- Celta Vigo
13:00 SD Eibar -:- FC Barcelona
16:00 Atletico Madryt -:- Valencia CF
18:30 Getafe CF -:- CD Leganes
21:00 RCD Mallorca -:- Real Madryt
— Piłka nożna, — Liga francuska, 10. kolejka 18.10.201920.10.2019
17:30 Olympique Lyon -:- Dijon FCO
20:00 Angers SCO -:- Stade Brestois
20:00 FC Metz -:- FC Nantes
20:00 Nimes Olympique -:- Amiens SC
20:00 Stade de Reims -:- Montpellier HSC
20:00 Toulouse FC -:- OSC Lille
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 12. kolejka 18.10.201920.10.2019
15:00 Korona Kielce -:- Wisła Płock
17:30 Legia Warszawa -:- Lech Poznań
20:00 Jagiellonia Białystok -:- Cracovia
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 8. kolejka 19.10.201919.10.2019
15:30 FC Augsburg -:- Bayern Monachium
15:30 Fortuna Duesseldorf -:- FSV Mainz
15:30 RB Lipsk -:- VfL Wolfsburg
15:30 Union Berlin -:- SC Freiburg
15:30 Werder Brema -:- Hertha Berlin
18:30 Borussia Dortmund -:- Borussia Moenchengladbach
— Piłka nożna, — Liga włoska, 8. kolejka 19.10.201921.10.2019
15:00 Lazio Rzym -:- Atalanta Bergamo
18:00 SSC Napoli -:- Hellas Werona
20:45 Juventus Turyn -:- Bologna FC
Niedziela, 20 października 2019
— Piłka nożna, — 2. liga, 14. kolejka 19.10.201920.10.2019
12:00 Lech II Poznań -:- Znicz Pruszków
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 10. kolejka 19.10.201920.10.2019
12:00 UKS SMS Łódź U-17 -:- MKS Polonia Warszawa U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 10. kolejka 19.10.201920.10.2019
14:15 MKS Ząbkovia Ząbki U-15 -:- MKS Polonia Warszawa U-15
16:00 Legia Warszawa U-15 -:- Escola Varsovia U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 9. kolejka 11.10.201913.10.2019
12:00 Lechia Gdańsk U-15 -:- CWZS Bydgoszcz U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 9. kolejka 12.10.201913.10.2019
12:00 Górnik Łęczna U-15 -:- Stal Rzeszów U-15
12:00 KKP Korona Kielce U-15 -:- AP TOP 54 Biała Podlaska U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 10. kolejka 19.10.201920.10.2019
12:00 Stal Rzeszów U-15 -:- KKP Korona Kielce U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 10. kolejka 19.10.201920.10.2019
12:00 Chemik Bydgoszcz U-17 -:- Arka Gdynia U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 10. kolejka 18.10.201920.10.2019
15:00 PLUKS Pomologia Prószków U-17 -:- Śląsk Wrocław U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 10. kolejka 18.10.201920.10.2019
10:00 Podgórze Kraków U-17 -:- Cracovia U-17
— Piłka nożna, — CLJ, 11. kolejka 19.10.201920.10.2019
12:00 Górnik Zabrze U-18 -:- Lechia Gdańsk U-18
13:00 Escola Varsovia U-18 -:- Gwarek Zabrze U-18
— Piłka nożna, — Liga angielska, 9. kolejka 18.10.201920.10.2019
17:30 Manchester United -:- Liverpool FC
21:00 Sheffield United -:- Arsenal Londyn
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 9. kolejka 19.10.201920.10.2019
14:00 Real Sociedad -:- Real Betis Sewilla
16:00 Espanyol Barcelona -:- Villarreal CF
18:30 Athletic Bilbao -:- Real Valladolid
21:00 Sevilla FC -:- Levante UD
— Piłka nożna, — Liga francuska, 10. kolejka 18.10.201920.10.2019
15:00 Girondins Bordeaux -:- AS Saint-Etienne
17:00 AS Monaco -:- Stade Rennais
21:00 Olympique Marsylia -:- RC Strasbourg
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 12. kolejka 18.10.201920.10.2019
15:00 Arka Gdynia -:- Lechia Gdańsk
17:30 Górnik Zabrze -:- ŁKS Łódź
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 8. kolejka 19.10.201919.10.2019
15:30 FC Koeln -:- SC Paderborn
18:00 TSG 1899 Hoffenheim -:- Schalke 04 Gelsenkirchen
— Piłka nożna, — Liga włoska, 8. kolejka 19.10.201921.10.2019
12:30 US Sassuolo -:- Inter Mediolan
15:00 Cagliari Calcio -:- SPAL Ferrara
15:00 Sampdoria Genua -:- AS Roma
15:00 Udinese Calcio -:- Torino FC
18:00 AC Parma -:- Genoa CFC
20:45 AC Milan -:- US Lecce