PiS ma racje (1)

22.12.17, 17:01

PiS ma całkowita racje ---Po pierwsze, mamy już dzięki Liberałom system kapitałowy a więc Nikt nie dostanie z powrotem więcej niż wpłaci!!! więc co ZUS ma stracić? a ponadto wielu podobnie takich jak zwykli robotnicy emerytur nie dożyje więc ZUS raczej zyska!
Po drugie ,przestańcie sobie wycierać pyski zatrudnionymi w szkodliwych i nieb warunkach pracy -Oni wcale aż tak duzo nie zarabiają a ponadto chcieli by aby od calych dochodów płacić składki gdyż pierwsi z emerytur skorzystają.
Po trzecie:Cały problem z POdnoszeniem wieku emerytalnego wziął się z tego, że cwaniaki na STOLCACH głownie Ci popierający PO, nie płaciły całych składek ZUS od swoich niebotycznych dochodów a potem zdając sobie sprawę, że na emeryturze dostaną z ZUSu grosze chcieli być do swoich stołków przyklejeni dożywotnio. No ale przegrali i trzeba beknąć. PiS ma całkowitą racje znosząc górny limit składek ZUSu. To Oni stworzyli nam system kapitałowy i co sobie teraz uzbierają będzie wg twórców czyli PO -właśnie rzekomo zwracane Im w formie emerytury. ZUS nic nie zaliczy co do niego nie wpłynie -więc w czym problem ,płacą to uzbierają ,nie płacili -nie uzbierają ,o ile zdążą jeszcze cokolwiek uzbierać..hahahaa, nie bijcie fałszywej piany.

Rozwiń PiS ma racje Kuba (85.202.223.xxx) 22.12.17, 17:01

regulamin

Polska Press Sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie expressbydgoski.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.