bełkot wypijewskiego (3)

19.07.17, 20:09

Wyrok zapadł 5 dni temu, ale wypijewski nie ma pojęcia o czym pisać, a więc wyciągnął trupa z kieszeni i po 5 dniach robi sensację... a do tego w żenujący sposób posługuje się w tytule "mistrzostwem świata", aby bełkot wypijewskiego był przyciągający czytelników i zyskał dużo kliknięć! Twoje dziennikarstwo błaźnie wypijewski jest na poziomie Pudelka i Faktu!!!!!! Kończ waść, wstydu oszczędź!!!!!!!!!!!!

Rozwiń bełkot wypijewskiego naczelny (77.254.46.xxx) 19.07.17, 20:09
Rozwiń bełkot wypijewskiego naczelny (77.254.46.xxx) 19.07.17, 20:12
Rozwiń do naczelnego avi (2a01:117f:4000:1f00:492:bc92:a7f4:f9dd) 21.07.17, 09:36

regulamin

Polska Press Sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie expressbydgoski.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.