https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Nim serca zabiją w rytm Zauchy po raz czwarty

K
Powie ktoś, że do maja, gdy odbędzie się czwarta edycja Festiwalu Pamięci Andrzeja Zauchy pt. „Serca Bicie” jest dużo czasu, ale to tylko odsłona, którą oklaskujemy na scenie.

Powie ktoś, że do maja, gdy odbędzie się czwarta edycja Festiwalu Pamięci Andrzeja Zauchy pt. „Serca Bicie” jest dużo czasu, ale to tylko odsłona, którą oklaskujemy na scenie.

Aby do niej doszło, rozśpiewana młodzież (od 16 do 29 lat) przejść musi kwalifikacje. I na takie kwalifikacyjne przesłuchania organizatorzy festiwalu zapraszają wszystkich chętnych 14 stycznia do hotelu „City” - szczegółowe informacje na stronie: www.zauchafestiwal.pl.

<!** reklama>Kwalifikacje do półfinału zobowiązują uczestników do wykonania dwóch piosenek w języku polskim, w tym musi być, oczywiście, utwór z repertuaru Andrzeja Zauchy (artysta na zdjęciu). O wynikach zdecyduje profesjonalne jury. Ci, którzy zakwalifikują się do koncertu finałowego, zostaną zaproszenia na warsztaty, podczas których pod okiem specjalistów będą doskonalić swoje umiejętności.

W finale czeka ich frajda występowania na scenie - tak przynajmniej było dotychczas - z gwiazdami tej miary, co Krystyna Prońko, Ewa Bem, Kayah, Kuba Badach czy Andrzej Sikorowski. (K)

Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski