(Ulubiony) numerek z Comą

(Ulubiony) numerek z Comą

kaba

Express Bydgoski

Aktualizacja:

Express Bydgoski

(Ulubiony) numerek z Comą
Urodzinowe koncerty Comy, z którymi grupa jest w trasie z okazji jubileuszu 15-lecia istnienia, wyzwalają wielkie emocje. I to po obu stronach sceny.
(Ulubiony) numerek z Comą

Urodzinowe koncerty Comy, z którymi grupa jest w trasie z okazji jubileuszu 15-lecia istnienia, wyzwalają wielkie emocje. I to po obu stronach sceny.


I chociaż tym razem adrenalinę wyzwala jubileuszowy pomysł, to fani Comy muszą przyznać, że na co dzień łódzka kapela też nie przynudza. No, chyba że z nagrodami, wszak już za „Pierwsze wyjście z mroku” w 2005 roku zespół dostał Fryderyka i worek się rozwiązał... Po dwóch latach znowu byli na pudle w kategoriach: album roku i zespół roku, co przypieczętowane zostało Złotym Bączkiem na Przystanku Woodstock. Mijają kolejne dwa lata i znowu jest Fryderyk za album („Hipertrofia”), Coma zostaje zespołem roku, a frontman Piotr Rogucki - wokalistą roku.


Inna rzecz, że lider Comy to w ogóle ciekawa postać. Jest aktorem, więc czasem można go zobaczyć na deskach TR Warszawa, zagrał też w „Skrzydlatych świniach”, a teraz jest Marlboro w serialu „Misja Afganistan”.


W obu tych przypadkach - u boku Pawła Małaszyńskiego, który przecież jest wokalistą zespołu Cochise. Podobno panowie sobie żartują, że może i losy to podobne, ale w odwróconych proporcjach: Rogucki więcej śpiewa niż gra, a Małaszyński przeciwnie. Ale współpracy muzycznej nie wykluczają.


Na razie jednak Coma świętuje urodziny i z tej okazji zaprzęgła do pracy przy trasie pt. „15 Ulubiony Numerek”... maszynę losującą. Jest w niej sześćdziesiąt utworów zespołu i z tej puli publiczność każdorazowo losuje program koncertu. Żaden więc nie jest podobny do poprzedniego - nikt nie wie, co Coma zagra, ale wszyscy się dobrze bawią. (kaba)


Gdzie, kiedy, za ile?


Jubileuszowy koncert zespołu Coma „15 Ulubiony Numerek” odbędzie się w czwartek, 8 listopada, o godz. 20.00 w klubie „Estrada”.


Nabywcy biletów w przedsprzedaży (40 zł) biorą udział w podziale urodzinowego tortu; cena biletów w dniu koncertu - 48 zł.Czytaj treści premium w Expressie Bydgoskim Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Wideo