Kamienica 12 zaprasza na twórczy koniec lata, by go żal było...

Kamienica 12 zaprasza na twórczy koniec lata, by go żal było mniej...

Justyna Tota

Aktualizacja:

Express Bydgoski

Warsztaty, konstrukcje z klocków Lego, naukowe pogaduchy z maluchami, owocowa twórczość i poczęstunek, piękne książki do wygrania - te i wiele innych proponuje TuCzyTam dzieciom i rodzicom.
Rodzinna impreza na koniec lata w Kamienicy 12 (ul. Poznańska 12) już w niedzielę od 14.00 do 18.30. Szczegóły na Facebooku - wydarzenie „Lata żal”

Rodzinna impreza na koniec lata w Kamienicy 12 (ul. Poznańska 12) już w niedzielę od 14.00 do 18.30. Szczegóły na Facebooku - wydarzenie „Lata żal” ©MATERIAŁY PROMOCYJNE ORGANIZATORA

Lata żal - to oczywiste, ale skoro już trzeba się z nim pożegnać, to warto zrobić to kreatywnie. Taką właśnie propozycję dla rodzin z dziećmi ma w tę niedzielę prowadząca TuCzyTam. Kamienica 12, Lucyna Brzezinska-Eluszkiewicz. - Podamy Wam sposoby na to, jak nie nudzić się zimą i jesienią. Proponujemy święto dla miłośników książek i twórczych aktywności - zapowiada organizatorka przedsięwzięcia.

Atrakcji będzie cała moc, dzięki wsparciu z miasta, wszystkie są bezpłatne, ale na niektóre z nich trzeba się zapisać. Na przykład na warsztaty z ilustratorem Janem Bajtlikiem, który poprowadzi dla dzieci (powyżej 5. roku życia, znajdzie się tez parę miejsc dla dorosłych) zajęcia typograficzne, zapisy mailem: tuczytam@op.pl z dopiskiem „BAJTLIK”.
Skorzystać wiele będą mogły rodziny, których kręci fotografowanie - zarówno dzieci, jak i rodziców (osobno o godz. 14, 15, 16) - w tajniki tej sztuki wprowadzi Marek Noniewicz z WahrStadt Fotografii (zgłoszenia w dniu warsztatów u instruktora). Dzieci będą mogły też z klocków Lego zbudować to, co im wyobraźnia podpowie (trzy grupy: godz. 14, 15 i 16).

Ponadto bańki mydlane, czarowanie postaci z baloników, a co godzinę losowanie nagród książkowych. Będzie też kolorowo i owocowo na warsztatach plastycznych i poczęstunku.

Czytaj treści premium w Expressie Bydgoskim Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Wideo