Zobacz wideo: Ukrainki posprzątały ogród zoologiczny w Bydgoszczy

W ocenie sprzedającego nieruchomość można przeznaczyć na cele biurowo-usługowe, a jedną z jego zalet ma być dobra lokalizacja (1 km od galerii Fordon, 250 metrów od przystanku komunikacji miejskiej, 1,2 km od drogi krajowe nr 80 czy 1,2 km od dworca kolejowego w Fordonie).
- Nieruchomość obejmuje działkę nr 1 o powierzchni 6377 m2. Na działce mieści się budynek biurowy w stanie dobrym o powierzchni użytkowej 3040,64 metrów kwadratowych. Obiekt posiada trzy kondygnacje (dwie kondygnacje naziemne i piwnica) i jest murowany. W budynku znajdują się pomieszczenia biurowe, sala konferencyjna, open space oraz pomieszczenia socjalne i techniczne. Nieruchomość częściowo ogrodzona, z dobrą ekspozycją oraz dziedzińcem i utwardzonym placem na miejsca postojowe. Do dyspozycji również parking zewnętrzny przy samej nieruchomości - zachwala spółka. - Budynek biurowy posiada instalacje: elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną, telefoniczną, centralnego ogrzewania, odgromową, przeciwpożarową.
To Cię może też zainteresować
- Fotowoltaika w Bydgoszczy. Spada zainteresowanie panelami, ale do czasu
- Kładka Kiepury prowadząca na bydgoską Wyspę Młyńską jest w kiepskim stanie
- Ceny węgla w regionie szaleją. Tona powyżej 3 tysięcy złotych to szok dla kupujących
- Ile zarabiają posłowie? Parlamentarzyści z okręgu bydgoskiego pokazali oświadczenia
Co może powstać w nowym miejscu?
- Nieruchomość z dużymi możliwościami inwestycyjnymi. Do wykorzystania na cele handlowo-usługowe, administracyjne. Możliwa również przebudowa i nadbudowa istniejącego budynku - czytamy w ofercie.
Kupujący będzie musiał wyłożyć około 6,5 miliona złotych za działkę z budynkiem. Warunkiem sprzedaży nieruchomości jest ustanowienie Ograniczonego Prawa Rzeczowego dla infrastruktury teletechnicznej. Warto też zauważyć, że formalnie właścicielem gruntu jest Gmina Bydgoszcz, natomiast użytkownikiem wieczystym gruntu i właścicielem obiektów budowlanych jest Telekomunikacja Polska S.A.