Ubierz świąteczny sweter i przyjdź w środę na Kino Kobiet do...

Ubierz świąteczny sweter i przyjdź w środę na Kino Kobiet do bydgoskiego "Heliosa". Mamy zaproszenia!

(maw)

Express Bydgoski

Aktualizacja:

Express Bydgoski

Grudniowe Kino Kobiet już w najbliższą środę, o godz. 18.30.

Grudniowe Kino Kobiet już w najbliższą środę, o godz. 18.30. ©Helios Bydgoszcz

To będzie ostatnie Kino Kobiet w tym roku! 12 grudnia o godz. 18.30 panie zobaczą „Narodziny gwiazdy”. Dla Czytelniczek "Expressu" mamy trzy podwójne zaproszenia na ten wyjątkowy seans.
Grudniowe Kino Kobiet już w najbliższą środę, o godz. 18.30.

Grudniowe Kino Kobiet już w najbliższą środę, o godz. 18.30. ©Helios Bydgoszcz

- Za nami szalone listopadowe seanse, a przed nami kolejne „babskie” spotkanie. Oderwijcie się od codziennych obowiązków tego dnia bądźcie razem z nami. Kino Kobiet to chwila wytchnienia, spędzona w doskonałym towarzystwie mamy, siostry lub przyjaciółki, to świetna zabawa oraz możliwość zdobycia wielu atrakcyjnych nagród! - przekonuje Alicja Rączka, dyrektor Kina "Helios" w Bydgoszczy.

Wśród licznych konkursów organizowanych przed seansem znajduje się zawsze jeden - bardzo wyjątkowy. Fanki Kina Kobiet przybywają na seans w określonych stylizacjach nawiązujących do filmu wieczoru. W grudniu motywem przewodnim będą świąteczne swetry. Puśćcie wodze fantazji.Po konkursach panie zobaczą film "Narodziny gwiazdy". Bradley Cooper wciela się w rolę Jacksona Maine’a, gwiazdora muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi, kiedy odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally (w tej roli Lady Gaga). Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę. Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą.

Dla Czytelniczek "Expressu" mamy 3 podwójne zaproszenia na najbliższe Kino Kobiet w środę o godz. 18.30.

Aby móc o nie zawalczyć, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: za co lubię Kino Kobiet? SMS z uzasadnieniem prześlijcie pod numer 72355 (koszt SMS-a do 160 znaków to 2,46 zł z VAT). W treść SMS-a wpisujemy więc: seans.uzasadnienie. imię i nazwisko. Przykładowa treść SMS-a: seans.za atmosfere.Janina Nowak.

Konkurs trwa od dziś do wtorku, 11 grudnia, do godz. 23.59. Zwycięzców powiadomimy w środę, 12 grudnia, do godz. 12.
LICZ SIĘ ZE ŚWIĘTAMI - MIKOŁAJ DO WYNAJĘCIA.

Czytaj treści premium w Expressie Bydgoskim Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Wideo