Śląska Grupa Bluesowa, Snowman, Tymon Tymański, Romek...

Śląska Grupa Bluesowa, Snowman, Tymon Tymański, Romek Puchowski i Michał Kielak zagrają na początek sezonu koncertowego w HRPP w Toruniu

Zdjęcie autora materiału

Tomasz Dereszyński

Polska

Aktualizacja:

Polska

Hard Rock Pub Pamela otwiera nowy rok koncertowy. Tradycyjnie jako pierwsza w klubie w Toruniu zagra legendarna formacja Leszka Windera czyli Śląska Grupa Bluesowa. Koncert już 9 stycznia 2019 r.
Śląska Grupa Bluesowa, Snowman, Tymon Tymański, Romek Puchowski i Michał Kielak zagrają na początek sezonu koncertowego w HRPP w Toruniu
1/7
przejdź do galerii

©Wojciech Zillmann

Hard Rock Pub Pamela otwiera nowy rok koncertowy. Tradycyjnie jako pierwsza w klubie w Toruniu zagra legendarna formacja Leszka Windera - Śląska Grupa Bluesowa (ŚGB). Ceniony gitarzysta zaprezentuje również swoją niedawno wydaną książkę noszącą tytuł "Śląski Blues". Toruński koncert będzie też pierwszym występem ŚGB w 2019 roku.

Anieszka Łapka (ŚGB) zaprasza:


Wieczór otworzy grupa Pokój Numer 3. Jest to bydgoski projekt założony wspólnie przez charyzmatycznego harmonijkarza - Michała Kielaka oraz wokalistę i gitarzystę młodego pokolenia - Jakuba Andrzejewskiego. Wydarzenie odbędzie się w środę, 9 stycznia 2019.

Kolejnymi koncertami Hard Rock Pub Pamela wraca do formuły poniedziałkowych wydarzeń.

Już 14 stycznia na scenie klubu pojawi się Michał Kowalonek, który po zakończeniu współpracy z Myslovitz reaktywował grupę Snowman. Zespół w ramach trasy "Serce w Butelce Tour" zaprezentuje nowy materiał, wsparty największymi hitami grupy. W roli supportu zadebiutuje formacja Poniżej Krytyki. Jej założycielem jest uznany wokalista, gitarzysta, autor tekstów i kompozytor - Mateusz Czyżniewski. Po zakończeniu działalności zespołu ABSURD, zdecydował się na powołanie do życia nowego projektu. Obok "Czyżyka" na scenie Hard Rock Pub Pamela wystąpią: Dawid "Łeber" Weber (gitara), Michał "Boras" Borowiak (gitara basowa) oraz Maciej "Buczas" Buczeń (perkusja).

W trzeci styczniowy poniedziałek (21.01.2019) na scenie klubu wystąpi trio w składzie: Tymon Tymański, Romek Puchowski i Michał Kielak. Artyści określają siebie mianem "Ekscentrycznego Tercetu Okazjonalnego". Projekt łączący siły ikony polskiej muzyki alternatywnej z dwoma mistrzami bluesa akustycznego, zbiera pochlebne recenzje. Tymon Tymański deklaruje: "Łączymy stare dźwięki ze współczesnością, bo chcemy być uniwersalni." Pikanterii występowi dodaje zamiłowanie artysty do publicystyki i skandalu. Jako pierwszy tego wieczoru wystąpi duet Adam Majewski & Krzysztof Sieradzki. Muzycy znani z występów z zespołem Skołowani, zaprezentują się tym razem w akustycznym secie, złożonym z ulubionych kompozycji.

Wydarzenia są biletowane. Liczba wejściówek jest ściśle limitowana. Bilety można kupić w Hard Rock Pubie Pamela (Toruń, ul. Legionów 36). Można je również zarezerwować pisząc na adres mailowy hrppamela@gmail.com i po uprzedniej wpłacie na konto odebrać przed koncertem.

Styczniowe wydarzenia w Hard Rock Pubie Pamela

Środa 9.01.2019: Śląska Grupa Bluesowa (support Pokój Numer 3):

Poniedziałek 14.01.2019: Snowman (support Poniżej Krytyki)

Poniedziałek 21.01.2019: Tymon Tymański, Romek Puchowski & Michał Kielak (support Adam Majewski & Krzysztof Sieradzki)

Czytaj treści premium w Expressie Bydgoskim Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Wideo