EXPRESS
Poleca

Ogromny dzik przy ogrodzeniu szkoły w Bydgoszczy

Rozwiń
EXPRESS
Zwiń

Ogromny dzik przy ogrodzeniu szkoły w Bydgoszczy

Niedawno na Osowej Górze dzik zaatakował psa. Teraz pojawił się przy szkole. Rada osiedla będzie prosiła o interwencję

Kulinarna Bydgoszcz - od poniedziałku przyjmujemy...

Kulinarna Bydgoszcz - od poniedziałku przyjmujemy zgłoszenia!

Hanna Walenczykowska

Aktualizacja:

Express Bydgoski

Kulinarna Bydgoszcz - od poniedziałku przyjmujemy zgłoszenia!
Do końca sierpnia przyjmujemy zgłoszenia do konkursu „Kulinarna Bydgoszcz”. Każdy Czytelnik do końca sierpnia może wskazać nam swoje ulubione lokale - pub, bar, pizzerię lub restaurację.
Kulinarna Bydgoszcz - od poniedziałku przyjmujemy zgłoszenia!
Dzisiaj rozpoczynamy kolejną edycję konkursu „Kulinarna Bydgoszcz”. W plebiscycie wybierać będziemy najlepsze restauracje, bary, pizzerie lub inne lokale gastronomiczne, zlokalizowane w Bydgoszczy lub jej najbliższej okolicy. W konkursie nie ma podziałów, obowiązuje jedna kategoria dla wszystkich lokali. Plebiscyt potrwa do 30 września.

Zgłoszenie kandydatów


Plebiscyt rozpoczynamy zgłoszeniami. Będą one przyjmowane do 31 sierpnia 2016 r. do godz. 23.59.

Aby zgłosić restaurację do plebiscytu, należy wysłać SMS pod numer 7148 (koszt to 1,23 zł z VAT) wpisując w jego treści: EX.R.nazwa i adres restauracji.

Organizator, czyli Express Bydgoski, zastrzega sobie prawo do weryfikacji zgłoszeń pod kątem ich zgodności z regulaminem. Te, które zostaną zweryfikowane negatywnie, nie zostaną oczywiście dołączone do listy kandydatów, o czym zgłaszający zostanie poinformowany.

W przypadku prawidłowo dokonanego zgłoszenia, kandydatura zostanie dołączona do listy kandydatów biorących udział w zabawie.

W poniedziałek, 5 września, na stronie internetowej www.express.bydgoski.pl oraz na łamach „Expressu Bydgoskiego” zostanie opublikowana lista zweryfikowanych kandydatur.

Wyłanianie zwycięzcy


Głosowanie odbywać się będzie także za pomocą SMS Premium i będzie trwało od 5 września od godz. 00.01, do 30 września do godz. 23.59.

Głosując za pośrednictwem SMS Premium, uczestnik otrzymuje kod na e-wydanie „Expressu Bydgoskiego” (dalej zwanym jako „e-wydanie”). Nabycie e-wydania następuje zgodnie z treścią regulaminu dostępnego pod adresem www.ekiosk.media.pl.

Uczestnik plebiscytu może oddać dowolną liczbę głosów i tym samym uzyskać dostęp do dowolnej liczby e-wydań (przy czym pamiętać należy, że każde kolejne wysłanie SMS pod numer 7148 powoduje ponowne pobranie opłaty). Zachęcamy do udziału!

Czytaj treści premium w Expressie Bydgoskim Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Wideo