https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wypadek na DK 10 pod Bydgoszczą. Utrudnień w ruchu w okolicy węzła Stryszek już nie ma

Aleksandra Pasis
Opracowanie:
Przed węzłem Stryszek pod Bydgoszczą zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Ruch w tym miejscu został już przywrócony.
Przed węzłem Stryszek pod Bydgoszczą zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Ruch w tym miejscu został już przywrócony. Archiwum
Do wypadku doszło w miejscowości Stryszek w kierunku na Bydgoszcz. Przez jakiś czas w miejscu zdarzenia obowiązywał ruch wahadłowy, ale obecnie utrudnień już nie ma.

W wypadku brały udział dwa pojazdy ciężarowe. Ze wstępnych ustaleń wynika, że zahaczyły się one lusterkami i bokami. Kierowca jednego z pojazdów został zabrany do szpitala.

Najprawdopodobniej do zdarzenia doszło w wyniku dolegliwości zdrowotnych kierującego jedną z ciężarówek. Był trzeźwy.

Do zdarzenia doszło na 267 km. DK 10 przed węzłem Stryszek w kierunku Bydgoszczy. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin: do ok. godz. 16. Policjanci wyjaśniają okoliczności kolizji. Wkrótce więcej informacji.

Jak ok. godz. 14 poinformowała Lidia Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy, ruch został już przywrócony.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Wypadki

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Manifest edukacyjny już gotowy. Kandydaci muszą odpowiedzieć przed II turą

Manifest edukacyjny już gotowy. Kandydaci muszą odpowiedzieć przed II turą

Mafia śmieciowa. Wojewoda zamyka delegaturę WIOŚ w Toruniu

Mafia śmieciowa. Wojewoda zamyka delegaturę WIOŚ w Toruniu

Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski