https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Szlachectwo zobowiązuje

Krzysztof Błażejewski
Krzysztof Błażejewski
Krzysztof Błażejewski Dariusz Bloch
Do końca zbliża się generalny remont parku Kochanowskiego. Z pewnością wiadomość ta ucieszy bydgoszczan zamieszkujących Śródmieście, w którym oaz zieleni i miejsc służących do wypoczynku, wbrew pozorom, nie ma tak wiele.

Park otrzyma nowe oblicze, nową twarz, to jest już wyraźnie widoczne, kiedy się w pobliżu niego przechodzi. W trakcie prac mieszkańcy zgłaszali mnóstwo uwag, zarówno co do samego projektu, jak i sposobu wykonania.

Wiadomo, każdemu podoba się co innego. Widać dziś jednak wyraźnie, że narzekać nadal mogą już tylko malkontenci. Parkowi należał się lifting po mniej więcej półwiecznym trwaniu w nadanym mu ongiś kształcie.

Bydgoszcz międzywojenna, którą pamiętają najstarsi już tylko jej mieszkańcy, słynęła w Polsce jako miasto zieleni i wody. Ta opinia była czymś w rodzaju wyróżnienia, tytułem szlacheckim. A to zobowiązuje.

Mimo iż czasy są zupełnie inne i gusta nowe, warto do dawnej marki, kreując obraz współczesnego miasta, nawiązywać.

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

P
Piotrzpiotrowskirgo
Zatem w przyszłym roku czekany z niecierpliwością na odnowienie Parku Witosa.
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski