https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

"Express Bydgoski" informuje każdego dnia. Rzetelnie [wideo]

Tomasz Pietraszak
Wideo
od 16 lat
Ostatnie dni to wyjątkowo trudny czas. Rozlewająca się po Polsce i świecie epidemia koronawirusa radykalnie zmieniała nasze życie.

Wydaje się, że również przez najbliższe tygodnie, a może nawet miesiące, wysiłki będą koncentrować się na tym, aby chronić zdrowie naszych bliskich. Dziś nie wiemy ani my, ani nikt, kiedy nasze życie wróci do pełnej normalności.

Chcę jednak Państwa zapewnić, że w tym trudnym czasie – my dziennikarze Expressu Bydgoskiego i serwisów internetowych expressbydgoski.pl - nie zejdziemy z posterunku i dzień po dniu, niemal 24 godziny na dobę, będziemy przygotowywać dla Państwa jak najlepsze, sprawdzone i rzetelne informacje.

Bo dziennikarstwo to nie tylko zawód, to – szczególnie w tak trudnych momentach – również służba społeczeństwu. Robimy wszystko, byście byli jak najlepiej poinformowani o tym co się dzieje i co jest ważne. Trzymamy rękę na pulsie życia politycznego, społecznego i gospodarczego, bo mimo wszystko, wiele spraw toczy się swoim torem.

Szanowni Państwo,
Nasze gazety są i będą dostępne we wszystkich otwartych kioskach, sklepach i innych punktach sprzedaży. Można też skorzystać z prenumeraty, którą zamówicie pod nr telefonu 52 511 94 64.

Jeśli ze względów bezpieczeństwa nie wychodzicie z domu, poproście rodzinę, sąsiadów, znajomych aby to oni kupili i dostarczyli wam gazetę do drzwi.

Wprowadzamy również możliwość kupna w promocyjnej cenie elektronicznej wersji Expressu Bydgoskiego przez naszą stronę internetową. Będziecie mogli czytać i obejrzeć na komputerze, laptopie czy tablecie dokładnie taką samą gazetę, jak czytelnicy którzy pójdą do kiosku i kupią papierową gazetę. >> Tutaj << możesz wykupić dostęp.

Zachęcamy również do stałego śledzenia naszych stron internetowych – gdzie od godziny 6 rano do północy na bieżąco aktualizujemy i podajemy najnowsze, najważniejsze informacje z miasta, powiatu, gminy, regionu, Polski i świata.

Jeśli mają Państwo uwagi, pomysły czy potrzeby, co jeszcze możemy zrobić, aby informować Was lepiej, prosimy o sygnał – piszcie na [email protected]

Drodzy Czytelnicy,
Bądźmy solidarni, bądźmy życzliwi, bądźmy razem. Tylko w ten sposób przetrwamy razem ten trudny czas.

Zastępca Redaktora naczelnego Expressu Bydgoskiego Tomasz Pietraszak z zespołem Expressu Bydgoskiego.

Komentarze 6

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Z rzetelnością to ty pietraszak masz tyle wspólnego, co jarosław zawsze dziewica kaczyński z rozwiązłością...

Nie rób z mordy cholewy tandetny upolityczniony kundlu pietraszak!

G
Gość

Jak widać na stronie brukowca expressu panuje cenzor i wycina niewygodne komentarze...

I to jest właśnie ta rzetelność! ;)))

Pluję wam w pysk dziennikarskie hieny!!!

A
Anna

Expresiku i Gazeto Pomorska, z tum słowem "rzetelnie" to grubo przesadziliście. To jest słowo zastrzeżone dla prawdziwych i naprawdę rzetelnych mediów. To bardzo niesmaczny artykuł i nierzetelny.

G
Gość

Trzymaj się Tomku!

K
Krystyna

Express Bydgoski i Gazeta Pomorska (również Tina, Przyjaciółka, Życie na Gorąco, itp) nie są gazetami rzetelnymi. Są w grupie niemieckiego wydawnictwa Bauer pod polską nazwą Polska Press. Materiały gazetowe i artykuły, od wielu lat mają na celu obrzydzenie Polakom Kościoła Katolickiego i ośmieszanie świetnego rządu PIS. To są media opłacane przez niemieckich lewicowych liberałów. Są media zależnymi od pieniędzy niemieckich. Polacy- pamiętajmy o tym.

G
Gość

Lewactwo oszalało .. Uciekają jak szczury z tej postępowej nowoczesnej unii gdzie na ulicach we Włoszech czy Niemczech setki zmarłych .

Uciekają ze strachu przed pandemia do moherowego zaścianka .. Tacy postępowi lewacy .

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski