Wielkie emocje w Łuczniczce. Zdjęcia z meczu Enea Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek

red
Enea Astoria przegrała w hali Immobile Łuczniczka z Anwilem Włocławek 103:106 w meczu 4. kolejki Energa Basket Ligi.▶ WIĘCEJ ZDJĘĆ z trybun i z parkietu na następnych stronach ▶Bydgoszczanie mieli wygraną na wyciągnięcie ręki. Na 5 minut przed końcem prowadzili 93:85, z kolei na 120 sekund przed finałową syreną było 97:93. Niestety, dwie straty popełnił A.J. Walton, a mistrz Polski bezwzględnie to wykorzystał. Bohaterem Anwilu był mający za sobą występy na parkietach NBA - Ricky Ledo. Amerykanin najpierw trafił zza łuku, a następnie wykorzystał 6 z 7 rzutów wolnych. Tomasz Czachorowski
Enea Astoria przegrała w hali Immobile Łuczniczka z Anwilem Włocławek 103:106 w meczu 4. kolejki Energa Basket Ligi.