Spóźniony finisz Artego. Dwumecz dla Energi [ZDJĘCIA MECZ + KIBICE]

Fa, zdjęcia Dariusz Bloch
W pierwszym meczu derbowym Energa Basket Ligi Kobiet przełożonym z 1. kolejki na 19 grudnia wygrały koszykarki z Torunia 77:70. W niedzielę, 13 stycznia, w Artego Arenie bydgoszczanki nie zdołały się zrewanżować rywalkom zza między i znowu przegrały – 77:83.Łatwo nie było już od początku, bo pierwsza kwarta dla przyjezdnych różnicą 9 punktów, a po pierwszej połowie podopieczne Tomasza Herkta miały już do odrobienia 11 punktów…Do gry wróciły dopiero w ostatniej kwarcie, ale finisz bydgoszczanek był spóźniony.O przegranej zadecydowały dobre rzuty za trzy punkty koszykarek Energi (12/22 do 9/23 prób) i słaba gra chorej Dragany Stanković.Artego Bydgoszcz - Energa Toruń 77:83 (14:23, 17:19, 18:27, 28:14).Artego: Międzik 3, Szott-Hejmej 14, McBride 10, Hornbuckle 6, Morrison 19 oraz Radocaj 15, Poboży 6, Stanković 4.Energa: Trzeciak 8, Begić 4, Svaryte 17, Kunek 21, Fileds 15 oraz Tłumak 6, Stankiewicz 3, Skobel 3, Diawakana 6.ZOBACZ ZDJĘCIA Z PARKIETU I KIBICÓW W ARTEGO ARENIE >>>>>Fa, zdjęcia Dariusz Bloch
Spóźniony finisz Artego w derbach z Energą [ZDJĘCIA MECZ + KIBICE] W pierwszym meczu derbowym Energa Basket Ligi Kobiet przełożonym z 1. kolejki na 19 grudnia wygrały koszykarki z Torunia 77:70. W niedzielę 13 stycznia w Artego Arenie bydgoszczanki nie zdołały się zrewanżować rywalkom zza między i znowu przegrały – 77:83. Łatwo nie było już od początku, bo pierwsza kwarta dla przyjezdnych różnicą 9 punktów, a po pierwszej połowie podopieczne Tomasza Herkta miały już do odrobienia 11 punktów… Do gry wróciły dopiero w ostatniej kwarcie, ale finisz bydgoszczanek był spóźniony. O przegranej zadecydowały dobre rzuty za trzy punkty koszykarek Energi (12/22 do 9/23 prób) i słaba gra chorej Dragany Stanković. Artego Bydgoszcz - Energa Toruń 77:83 (14:23, 17:19, 18:27, 28:14). Artego: Międzik 3, Szott-Hejmej 14, McBride 10, Hornbuckle 6, Morrison 19 oraz Radocaj 15, Poboży 6, Stanković 4. Energa: Trzeciak 8, Begić 4, Svaryte 17, Kunek 21, Fileds 15 oraz Tłumak 6, Stankiewicz 3, Skobel 3, Diawakana 6. ZOBACZ ZDJĘCIA Z PARKIETU I KIBICÓW W ARTEGO ARENIE >>>>>