Lekkoatletyka

Lekkoatletyka
« 1 3 5 ... 22 »

Aktualności sportowe

Terminarz rozgrywek

Brak danych
Sobota, 24 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 6. kolejka 24.08.201925.08.2019
14:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała -:- Olimpia Grudziądz
19:00 Chrobry Głogów -:- Stomil Olsztyn
19:45 Odra Opole -:- Radomiak Radom
— Piłka nożna, — 2. liga, 6. kolejka 24.08.201924.08.2019
17:00 Stal Rzeszów -:- Elana Toruń
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 2. kolejka 24.08.201925.08.2019
13:30 Ursus Warszawa U-17 -:- AKS SMS Łódź U-17
14:00 Legia Warszawa U-17 -:- MKS Polonia Warszawa U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 2. kolejka 24.08.201924.08.2019
12:00 AP Talent Białystok U-15 -:- MKS Polonia Warszawa U-15
12:00 Legia Warszawa U-15 -:- UKS SMS Łódź U-15
14:30 MKS Ząbkovia Ząbki U-15 -:- Jagiellonia Białystok U-15
16:00 ZKS Olimpia Elbląg U-15 -:- Escola Varsovia U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 2. kolejka 24.08.201904.09.2019
11:00 Arka Gdynia SI U-15 -:- Lech Poznań U-15
12:00 CWZS Bydgoszcz U-15 -:- Lechia Gdańsk U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 2. kolejka 24.08.201904.09.2019
12:00 Falubaz Zielona Góra U-15 -:- Chrobry Głogów U-15
12:00 Piast Gliwice U-15 -:- Zagłębie Lubin U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 2. kolejka 24.08.201904.09.2019
12:00 Sandecja Nowy Sącz U-15 -:- Motor Lublin U-15
12:00 Stal Rzeszów U-15 -:- Górnik Łęczna U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 2. kolejka 24.08.201927.08.2019
12:00 AP Reissa Poznań U-17 -:- Arka Gdynia U-17
12:00 Lech Poznań U-17 -:- Lechia Gdańsk U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 2. kolejka 24.08.201924.08.2019
11:00 Górnik Zabrze U-17 -:- Stadion Śląski Chorzów U-17
11:30 Gwarek Zabrze U-17 -:- Ruch Chorzów U-17
12:00 PLUKS Pomologia Prószków U-17 -:- Rozwój Katowice U-17
15:00 Zagłębie Lubin U-17 -:- Śląsk Wrocław U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 2. kolejka 24.08.201925.08.2019
12:00 AP TOP 54 Biała Podlaska U-17 -:- Cracovia U-17
12:00 Korona Kielce U-17 -:- Stal Mielec U-17
12:30 Karpaty Krosno U-17 -:- Wisła Kraków U-17
— Piłka nożna, — CLJ, 3. kolejka 24.08.201925.08.2019
12:00 UKS SMS Łódź U-18 -:- Legia Warszawa U-18
12:00 Zagłębie Lubin U-18 -:- Pogoń Szczecin U-18
13:00 Arka Gdynia U-18 -:- Jagiellonia Białystok U-18
14:00 Korona Kielce U-18 -:- Escola Varsovia U-18
— Piłka nożna, — Liga angielska, 3. kolejka 23.08.201925.08.2019
13:30 Norwich City -:- Chelsea Londyn
16:00 Brighton & Hove Albion -:- Southampton FC
16:00 Manchester United -:- Crystal Palace
16:00 Sheffield United -:- Leicester City
16:00 Watford FC -:- West Ham United
16:00 Wolverhampton Wanderers -:- Burnley FC
18:30 Liverpool FC -:- Arsenal Londyn
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 2. kolejka 25.08.201925.08.2019
17:00 Osasuna Pampeluna -:- SD Eibar
19:00 Real Madryt -:- Real Valladolid
21:00 Celta Vigo -:- Valencia CF
21:00 Getafe CF -:- Athletic Bilbao
— Piłka nożna, — Liga francuska, 3. kolejka 24.08.201928.08.2019
20:00 Amiens SC -:- FC Nantes
20:00 Angers SCO -:- FC Metz
20:00 Dijon FCO -:- Girondins Bordeaux
20:00 Stade Brestois -:- Stade de Reims
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 6. kolejka 23.08.201925.08.2019
15:00 Cracovia -:- Arka Gdynia
17:30 Lechia Gdańsk -:- Śląsk Wrocław
20:00 Raków Częstochowa -:- Lech Poznań
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 2. kolejka 24.08.201924.08.2019
15:30 FC Augsburg -:- Union Berlin
15:30 FSV Mainz -:- Borussia Moenchengladbach
15:30 Fortuna Duesseldorf -:- Bayer Leverkusen
15:30 SC Paderborn -:- SC Freiburg
15:30 TSG 1899 Hoffenheim -:- Werder Brema
18:30 Schalke 04 Gelsenkirchen -:- Bayern Monachium
— Piłka nożna, — Liga włoska, 1. kolejka 24.08.201926.08.2019
18:00 AC Parma -:- Juventus Turyn
20:45 ACF Fiorentina -:- SSC Napoli
Niedziela, 25 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 6. kolejka 24.08.201925.08.2019
14:45 Zagłębie Sosnowiec -:- GKS Tychy
16:00 Warta Poznań -:- GKS Jastrzębie
17:00 Sandecja Nowy Sącz -:- GKS Bełchatów
18:00 Chojniczanka Chojnice -:- Puszcza Niepołomice
19:00 Wigry Suwałki -:- Bruk-Bet Termalica Nieciecza
— Piłka nożna, — 2. liga, 6. kolejka 24.08.201924.08.2019
13:05 Górnik Łęczna -:- GKS Katowice
16:00 Błękitni Stargard -:- Resovia
16:00 Skra Częstochowa -:- Widzew Łódź
17:00 Garbarnia Kraków -:- Lech II Poznań
17:00 Legionovia Legionowo -:- Górnik Polkowice
18:00 Bytovia Bytów -:- Znicz Pruszków
19:00 Olimpia Elbląg -:- Stal Stalowa Wola
19:00 Pogoń Siedlce -:- Gryf Wejherowo
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 2. kolejka 24.08.201925.08.2019
12:00 Escola Varsovia U-17 -:- Naki Olsztyn U-17
15:00 UKS SMS Łódź U-17 -:- Znicz Pruszków U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 2. kolejka 24.08.201904.09.2019
16:00 UKS LOTOS Gdańsk U-15 -:- Warta Poznań U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 2. kolejka 24.08.201904.09.2019
17:00 Miedź Legnica U-15 -:- FC Wrocław Academy U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 2. kolejka 24.08.201904.09.2019
12:00 Akademia Piłkarska 21 U-15 -:- Wisła Kraków U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 2. kolejka 24.08.201927.08.2019
15:00 Arka Gdynia SI U-17 -:- Warta Poznań U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 2. kolejka 24.08.201925.08.2019
14:30 Podgórze Kraków U-17 -:- BKS Lublin U-17
— Piłka nożna, — CLJ, 3. kolejka 24.08.201925.08.2019
12:00 Górnik Zabrze U-18 -:- Cracovia U-18
12:00 Wisła Kraków U-18 -:- Lech Poznań U-18
13:00 Hutnik Kraków U-18 -:- Śląsk Wrocław U-18
13:00 Lechia Gdańsk U-18 -:- Gwarek Zabrze U-18
— Piłka nożna, — Liga angielska, 3. kolejka 23.08.201925.08.2019
15:00 AFC Bournemouth -:- Manchester City
17:30 Tottenham Hotspur -:- Newcastle United
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 2. kolejka 25.08.201925.08.2019
17:00 Deportivo Alaves -:- Espanyol Barcelona
19:00 RCD Mallorca -:- Real Sociedad
21:00 FC Barcelona -:- Real Betis Sewilla
— Piłka nożna, — Liga francuska, 3. kolejka 24.08.201928.08.2019
15:00 AS Monaco -:- Nimes Olympique
17:00 RC Strasbourg -:- Stade Rennais
21:00 Paris Saint-Germain -:- Toulouse FC
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 6. kolejka 23.08.201925.08.2019
15:00 Górnik Zabrze -:- Korona Kielce
17:30 Zagłębie Lubin -:- Piast Gliwice
17:30 ŁKS Łódź -:- Legia Warszawa
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 2. kolejka 24.08.201924.08.2019
15:30 RB Lipsk -:- Eintracht Frankfurt
18:00 Hertha Berlin -:- VfL Wolfsburg
— Piłka nożna, — Liga włoska, 1. kolejka 24.08.201926.08.2019
18:00 Udinese Calcio -:- AC Milan
20:45 AS Roma -:- Genoa CFC
20:45 Cagliari Calcio -:- Brescia Calcio
20:45 Hellas Werona -:- Bologna FC
20:45 SPAL Ferrara -:- Atalanta Bergamo
20:45 Sampdoria Genua -:- Lazio Rzym
20:45 Torino FC -:- US Sassuolo
Poniedziałek, 26 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 6. kolejka 24.08.201925.08.2019
19:39 Stal Mielec -:- Miedź Legnica
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 2. kolejka 25.08.201925.08.2019
21:00 CD Leganes -:- Atletico Madryt
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 6. kolejka 23.08.201925.08.2019
18:00 Pogoń Szczecin -:- Wisła Płock
— Piłka nożna, — Liga włoska, 1. kolejka 24.08.201926.08.2019
20:45 Inter Mediolan -:- US Lecce
Wtorek, 27 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubuskie, Gorzów Wielkopolski - II runda 27.08.201928.08.2019
17:00 Kosmos 78 Rudnica -:- Spartak Deszczno
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Kraków - III runda 27.08.201928.08.2019
17:00 Błękitni II Modlnica -:- KS Borek (Kraków)
17:00 Dragoons Kraków -:- Błękitni Modlnica
17:00 Hutnik II Kraków -:- Wieczysta Kraków
17:00 JKS Zelków -:- Wiślanie II Jaśkowice
17:00 Kabel Kraków -:- Bronowianka Kraków
17:00 LKS Niedźwiedź -:- Grębałowianka Kraków
17:00 LKS Skała 2004 -:- Proszowianka Proszowice
17:00 Michałowianka Michałowice -:- TS Węgrzce
17:00 Pogoń Skotniki (Kraków) -:- Iskra Radwanowice
17:00 Sokół Rybna -:- Piast Wołowice
17:00 Zwierzyniecki KS Kraków -:- Prokocim Kraków
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Podhale - II runda 11.08.201927.08.2019
17:00 Gronik Gronków -:- Podhale II Nowy Targ
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 2. kolejka 24.08.201927.08.2019
12:00 Chemik Bydgoszcz U-17 -:- Pogoń Szczecin U-17
— Piłka nożna, — Liga francuska, 3. kolejka 24.08.201928.08.2019
19:00 Montpellier HSC -:- Olympique Lyon
Środa, 28 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Legnica - I runda 21.08.201928.08.2019
17:00 Kaczawa II Bieniowice -:- Czarni Rokitki
18:00 Albatros Jaśkowice -:- Wilkowianka Wilków
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wałbrzych - II runda 11.08.201928.08.2019
Zagłębie Wałbrzych -:- Górnik Boguszów-Gorce
— Piłka nożna, — Regionalny PP: kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz - II runda 20.08.201928.08.2019
17:00 Goplania Inowrocław -:- Cuiavia Inowrocław
18:00 Victoria Koronowo -:- Sędziowie K-PZPN Bydgoszcz
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubuskie, Zielona Góra - I runda 14.08.201928.08.2019
17:00 Błękitni Lubięcin -:- Mieszko Konotop
17:00 Drzonkowianka Racula -:- Odra Nietków
17:00 Hamar Górzyn -:- Alfa Jaromirowice
17:00 Sparta Grabik -:- Delta Sieniawa Żarska
17:00 Zorza Ochla -:- Piast Czerwieńsk
17:00 ŁKS Łęknica -:- Unia Kunice (Żary)
17:00 Łużyczanka Lipinki Łużyckie -:- Budowlani Lubsko
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubuskie, Gorzów Wielkopolski - II runda 27.08.201928.08.2019
17:00 As Pieski -:- Orzeł Międzyrzecz
17:00 Celuloza Kostrzyn nad Odrą -:- Toroma Torzym
17:00 GKS Bledzew -:- Budowlani Murzynowo
17:00 Lubniewiczanka Lubniewice -:- Piast Karnin
17:00 Noteć Stare Bielice -:- Kasztelania Santok
17:00 Odra Górzyca -:- Warta Słońsk
17:00 Zew Dąbroszyn -:- Błękitni Lubno
17:00 Zorza Kowalów -:- Czarni Witnica
17:00 Znicz Trzemeszno Lubuskie -:- Róża Różanki
17:00 Leśnik Rąpin -:- Zjednoczeni Przytoczna
17:00 Lubuszanin Drezdenko -:- Łucznik Strzelce Krajeńskie
17:00 Uran Trzebicz -:- Radowiak Drezdenko
17:30 Zieloni Lubiechnia Wielka -:- Stal Sulęcin
— Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Ciechanów-Ostrołęka - II runda 20.08.201928.08.2019
17:00 PAF Płońsk -:- MKS Ciechanów
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Kraków - III runda 27.08.201928.08.2019
17:00 Bieżanowianka Kraków -:- Nadwiślan Kraków
17:00 Iskra Krzęcin -:- Lot Balice
17:00 Jastrzębiec Książ Wielki -:- Bibiczanka Bibice
17:00 Kaszowianka Kaszów (oldboje) -:- Radziszowianka Radziszów
17:00 Liszczanka Liszki -:- Kmita Zabierzów
17:00 Orzeł Bębło -:- Zieleńczanka Zielonki
17:00 Płomień Kostrze (Kraków) -:- Garbarnia II Kraków
17:00 Płomień Kościelec -:- Orzeł Iwanowice
17:00 Spartak Wielkanoc-Gołcza -:- Prądniczanka Kraków
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Limanowa - 1/4 finału 28.09.201928.09.2019
Laskovia Laskowa -:- Płomień Limanowa
Sokół Słopnice -:- Orkan Szczyrzyc
Turbacz Mszana Dolna -:- Limanovia Limanowa
Zalesianka Zalesie -:- Orkan Niedźwiedź
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Nowy Sącz - III runda 28.08.201928.08.2019
17:00 Barciczanka II Barcice -:- Kolejarz Stróże
17:00 Dunajec Nowy Sącz -:- Łosoś Łososina Dolna
17:00 Grybovia Grybów -:- Sokół Stary Sącz
17:00 Orzeł Wojnarowa -:- Zawisza Rożnów
17:00 Skalnik Kamionka Wielka -:- ULKS Korzenna
17:00 Zyndram Łącko -:- Gród Podegrodzie
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Tarnów - I runda 28.08.201928.08.2019
17:30 Błękitni 1947 Tarnów -:- LKS Ładna
17:30 GLKS Gromnik -:- Dunajec Zakliczyn
17:30 LKS Rzepiennik Strzyżewski -:- Dunajec Zbylitowska Góra
17:30 LUKS Skrzyszów -:- Zorza Zaczarnie
17:30 Olimpia Wojnicz -:- Tuchovia Tuchów
17:30 Pogórze Pleśna -:- Metal Tarnów
17:30 Sokół Wałki -:- LKS Szynwałd
17:30 Victoria Koszyce Małe -:- Ciężkowianka Ciężkowice
— Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Piotrków Trybunalski - III runda 21.08.201928.08.2019
16:30 Olimpia Wola Załężna -:- LUKS Mroczków-Dzielna
— Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Sieradz - III runda 28.08.201928.08.2019
17:00 GKS Czastary -:- Orkan Buczek
17:00 KS Wieluń -:- Warta Działoszyn
17:00 LKS Chojne -:- LKS Kwiatkowice
17:00 Piast Błaszki -:- MLKS Konopnica
17:00 Sommer Zapole -:- Warta Sieradz
17:00 TS Janiszewice -:- Pogoń Zduńska Wola
17:00 Victoria Szadek -:- Jutrzenka Warta
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 1. kolejka 17.08.201928.08.2019
12:00 Śląsk Wrocław U-15 -:- Miedź Legnica U-15
— Piłka nożna, — Liga francuska, 3. kolejka 24.08.201928.08.2019
19:00 OSC Lille -:- AS Saint-Etienne
21:00 OGC Nice -:- Olympique Marsylia
Czwartek, 29 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 3. kolejka 29.08.201901.09.2019
14:30 Lech Poznań U-15 -:- UKS LOTOS Gdańsk U-15
— Piłka nożna, — Liga Europy, 4. runda eliminacyjna 22.08.201929.08.2019
20:45 Glasgow Rangers -:- Legia Warszawa
Piątek, 30 sierpnia 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 7. kolejka 31.08.201901.09.2019
17:30 Stomil Olsztyn -:- Zagłębie Sosnowiec
20:00 Chojniczanka Chojnice -:- GKS Tychy
— Piłka nożna, — CLJ, 4. kolejka 30.08.201901.09.2019
11:00 Wisła Kraków U-18 -:- Lechia Gdańsk U-18
12:00 Legia Warszawa U-18 -:- Zagłębie Lubin U-18
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 3. kolejka 01.09.201901.09.2019
20:00 Sevilla FC -:- Celta Vigo
22:00 Athletic Bilbao -:- Real Sociedad
— Piłka nożna, — Liga francuska, 4. kolejka 30.08.201901.09.2019
20:45 FC Metz -:- Paris Saint-Germain
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 7. kolejka 30.08.201901.09.2019
18:00 Arka Gdynia -:- Górnik Zabrze
20:30 Korona Kielce -:- Jagiellonia Białystok
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 3. kolejka 31.08.201931.08.2019
20:30 Borussia Moenchengladbach -:- RB Lipsk
— Piłka nożna, — Liga włoska, 2. kolejka 31.08.201902.09.2019
20:45 Bologna FC -:- SPAL Ferrara