https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Solec Kujawski. Starsza pani wpadła między peron a wagon pociągu. Kobieta złamała nogę

jt
zdjęcie ilustracyjne
W sobotnie przedpołudnie 7 grudnia na soleckim dworcu kolejowym starsza kobieta, próbując wsiąść do pociągu, wpadała między peron a wagon, doznając urazu nogi. Na pomoc seniorce ruszyli konduktor oraz świadkowie zdarzenia. Pierwszej pomocy ponad 70-letniej kobiecie udzielili wezwani na miejsce strażacy z OSP Solec Kujawski.

Zgłoszenie o zdarzeniu do służb ratunkowych wpłynęło w sobotę (7 grudnia) około godz. 11.30.
- W Solcu Kujawskim ponad 70-letnia kobieta, próbując wsiąść do wagonu pociągu, niefortunnie poślizgnęła się i wpadła między peron a pociąg. Kobieta doznała otwartego złamania nogi. Uwięzionej kobiecie pomogli wydostać się konduktor oraz świadkowie zdarzenia. Na miejsce przybyli także strażacy z OSP Solec Kujawski, którzy udzielili seniorce pierwszej pomocy do czasu przybycia zespołu ratowników medycznych - poinformował nas oficer dyżurny ze stanowiska dowodzenia KM PSP w Bydgoszczy.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ostatnia droga Franciszka. Papież spoczął w ukochanej bazylice

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

H
H

Nie dziwię się że kobieta wpadła sama jako młoda osoba mam problem z wejściem A mając jeszcze walizkę to tymbardziej mamy dwudziesty pierwszy wiek czas najwyższy pomyśleć o wysuwanych schodkach

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski