Horror w Rzeszowie

Piotr Dudek
Mimo że aż czterech zawodników gości z powodu nadmiaru fauli musiało opuścić przed czasem parkiet to jednak Sportino wygrało mecz.

Spotkanie trwało aż 50 minut (2 dogrywki). Zawodnicy obu zespołów za wszelką cenę chcieli odnieść zwycięstwo - w sumie aż 8 koszykarzy miało na swoim koncie po 5 fauli (w zespole z Kujaw byli to: Cywiński, Piński, Wichniarz i Szubarga).

<!** reklama left>Sportino zdecydowanie wygrało walkę na tablicach (41:27) natomiast goście mieli o wiele więcej asyst (21:10).

Resovia Rzeszów - Sportino Inowrocław 97:103 po 2 dogr. (23:19, 13:13, 27:21, 16:26, 13:13, 5:11). Resovia: Pacocha 27, Briegmann 24, Szczepaniak 17, Dubiel 15, Rajkowski 10, Szczytyński 2, Szpyrka 2, Biela 0,Wójcik 0; Sportino: Szubarga 26, Żytko 23, Wichniarz 22, Piński 13, Gabiński 10, Cywiński 7, Piechucki 2, Świderski 0, Robak 0, Świętoński 0.

Pozostałe wyniki 18. kolejki: Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola 87:89, Spójnia Stargard Szcze. - Basket Kwidzyn 68:62, Siarka Tarnobrzeg - Politechnika Poznań 83:70, Tarnovia Tarnowo Podgórne - Start /AZS Lublin 99:87, Sportowiec Częstochowa - Sokół Łańcut 84:92, Górnik Wałbrzych - Zastal Zielona Góra 62:57.