https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Dziś zmienia się organizacja ruchu na starówce i godziny otwarcia sklepów

KB
materiały promocyjne organizatora
Do ostatniego dnia roku nie podchodzimy z takim namaszczeniem, jak do Wigilii, dlatego można spokojnie zrobić zakupy, iść do lekarza, do urzędu. Krócej działają poczty. Będą za to duże zmiany drogowe.

Uwaga kierowcy! Na czas trwania „Sylwestra Gigantów” wprowadzona będzie czasowa zmiana organizacji ruchu w rejonie Starego Rynku. Na starówce, ul. Jana Kazimierza (od ul. Pod Blankami do Starego Rynku), ul. Batorego, ul. Jezuicka, ul. Niedźwiedzia i ul. Farna, od 30.12.2015 roku od godziny 20.00 do 1.01.2016 roku do godziny 6.00 zostanie wprowadzony całkowity zakaz zatrzymywania się na wyznaczonych miejscach parkingowych, zostaną zlikwidowane zastrzeżone miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych i dostaw oraz postoje taxi.

PRZECZYTAJ:Tu wszystko będzie wielkie - scena, widowisko, no i przeboje!

31.12.2015 roku od godziny 4.00 ulice wymienione na wstępie będą całkowicie zamknięte dla ruchu kołowego. Wjazd na nie będą miały jedynie służby porządkowe i organizatorzy imprezy. Przywrócenie dotychczasowej organizacji ruchu nastąpi w Nowy Rok około godziny 6.00.

- Tegoroczna zabawa odbędzie się pod hasłem „Sylwester Gigantów”. Na scenie o powierzchni 150 metrów kwadratowych wystąpią coverowe zespoły i soliści. Zaprezentują najbardziej znane utwory artystów światowej muzyki nie tylko ostatnich lat, ale także dekad - informuje bydgoski ratusz, który będzie dziś czynny w godz. 8-16, a jego jednostka w Zielonych Arkadach od 11-17.

PRZECZYTAJ:Sylwester 2015 w Bydgoszczy. Gdzie się bawić? [IMPREZY, ZABAWY, BALE, REZERWACJE]

Urząd Wojewódzki w sylwestra pracuje normalnie. Punkt Obsługi Klienta czynny będzie do godz. 15.30. Pracownicy Oddziału Paszportowego oraz Oddziału Legalizacji Pobytu Cudzoziemców pójdą do domu o godz. 12. Oddziały ZUS w Bydgoszczy i Toruniu oraz jednostki terenowe pracują jak każdego dnia. Sala Obsługi Klienta czynna będzie od godz. 8 do godz. 15.

W sylwestra do godziny 18 pracują przychodnie. Sklepy „Żabka” czekają od godz. 6 do 22. Markety Auchan, Real i Carrefour pracują do godz. 19. Godzinę wcześniej zamykają się m.in. sklepy sieci: „Biedronka”, „Kaufland”, „Lidl” i „Tesco”. W Galerii Pomorskiej i w Zielonych Arkadach zakupy zrobimy do 17. Do placówek pocztowych zaglądać można od 8.00 do 14.00.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Biznes

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

J
Jan2
Gdzie w Bydgoszczy jest "starówka"?
Chodzi o tzw. stary Fordon?
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski