Derby Bydgoszczy dla Chemika

Marcin KarpińskiZaktualizowano
Przy ulicy Sportowej V-ligowa Polonia zmierzyła się z grającym o klasę wyżej Chemikiem. Losy meczu rozstrzygnęły się już do przerwy (0:2). Ostatecznie chemicy pokonali lokalnego rywala 3:1.

Na tym etapie pucharowych zmagań zwycięzcy awansowali do następnej rundy.

Wyniki: Polonia - Chemik 1:3 (0:2), bramki: Szulakowski - Paczkowski 2, Zdrojewski; Pomorzanin Serock - Victoria Koronowo 1:3 (dla gości: Marcin Wiśniewski 3 z karnego, Kanik 18 i 28); Spójnia Białe Błota - Czarni Nakło 0:1 (Robert Konieczny 70), Szubinianka - Start/EcoPol Pruszcz 1:0 (1:0), Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Kujawianka Strzelno 5:4 (Tomasz Szpechciński 23-karny, Tomasz Krysiński 47, 75, 88, Dawid Łukomski 53 dla gospodarzy), Pałuczanka - Dąb/Tamax Bis Barcin 0:3 (Piotr Timm 10, Jakub Bajor 53, Bartosz Pacholski 78), Pogranicze Jeziora Wielkie (poprzednio Tarant Wójcin) - Pogoń Mogilno 3:2 (dla Pogoni: Leszek Owczarzak i Michał Wojciechowski, goście nie wykorzystali dwóch rzutów karnych: Bartłomiej Czaplewski w 30 minucie oraz Dawid Deresiewicz w 75).

<!** reklama>Wyniki młodzieży Chemika

Juniorzy starsi (liga wojewódzka): Chemik Bydgoszcz - Elana Toruń 0:0, jun. młodsi (l. woj.) Chemik - Elana 2:0 (bramki: Mateusz Bogdziński, Dawid Raszka), jun. młodsi (klasa okręgowa) Chemik - Iskra Zamość 6:1 (Tomasz Orzeł 3, Dawid Jeliński, Kamil Szalla, Jakub Lampowski); trampkarze, l. woj. Chemik - Zawisza 1:0 (Oliwer Moranowski), kl. okręg. Chemik - AZS UKW III Bydg. 11:0 (Ł. Retlewski, Lengling, Sypniewski i Jucewicz po 2, Wódkiewicz, Pietrzak i Światły); młodzicy, l. woj. Chemik - Zawisza 0:2, kl. okręg. Jeziorak Żnin - Chemik 0:7; orlicy Zawisza - Chemik 1:6 (Wróblewski 5, Tabisz).

Zostań trenerem

Od 21 listopada rozpocznie się kurs na instruktora i trenera UEFA B, organizowany przez Wydział Szkolenia K-PZPN. Kandydaci muszą mieć ukończone 19 lat, przedstawić CV, zaświadczenie lekarskie o stanie zdrowia oraz o niekaralności. Należy również dokonać wpisowego w wysokości 500 zł. Termin zgłoszeń upływa 21 października. Więcej informacji pod numerem telefonu 504 078-833.

FLESZ: Elektryczne samoloty nadlatują.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.