Linie nr 55 i 71 pobiegną trasą czasowo zmienioną - od przystanku Powstańców Wielkopolskich/Lelewela ulicami: Wyszyńskiego i Curie-Skłodowskiej do przystanku końcowego Curie-Skłodowskiej/Łęczycka. Autobusy linii nr 64 pojadą od przystanku Curie-Skłodowskiej/Gajowa ulicą: Curie-Skłodowskiej (po trasie linii nr 83) do przystanku końcowego Curie-Skłodowskiej/Łęczycka.
Przychylając się do wniosków mieszkańców, uruchomiona zostanie dodatkowo autobusowa linia zastępcza „Z” na trasie: Curie-Skłodowskiej/Łęczycka - Curie-Skłodowskiej - Wyszyńskiego - Kamienna - Łęczycka - Curie-Skłodowskiej/Łęczycka.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Plotki, sensacje i ciekawostki z życia gwiazd - czytaj dalej na ShowNews.pl
- Andrzej Sołtysik dostał fuchę w TVP! Wiemy, z kim będzie pracował
- Piotr Gąsowski pokazuje w Polsacie drugą twarz?! Stroi fochy na młodszego kolegę
- Tak wygląda grób Krzysztofa Krawczyka tydzień przed rocznicą. Szczegół łamie serce
- Tak żyje po zwolnieniu z TVP. Dawno niewidziana Nowakowska przyłapana na mieście!