W poniedziałek i we wtorek nie będzie padać. Temperatura utrzymuje się na poziomie zera st. C., dlatego wciąż może być ślisko na drogach.
Pogoda zacznie się zmieniać w nocy z wtorku na środę. W nocy zacznie padać śnieg z marznącym deszczem. Taka sytuacja utrzyma się przez cały dzień aż do nocy ze środy na czwartek.
Nie rozumiem jak tak ciagle mozna narzekac wy lenie- jak wam zle to robta se sami!
r
ryszard
Na Błoniu jak co roku ,oczyszczone chodniki miejskie przy komendzie policji i prokuraturze na pozostałych breja. Co będzie jak przyjdzie mróz i kto zapłaci odszkodowania za złamane ręce i nogi .Oby to nie był czarny czwartek.
d
dr meteo
mroz w styczniu ? niebywale !!
w
wybe
W tym kraju, aprzynajmniej w Bydgoszczy zimą lepiej mają pojazdy niż piesi, którzy muszą brnąć po kostki w błocie albo ślizgać się po zlodowaciałym śniegu. Skoro Straż Miejska nie ma już roboty z fotoradarami, to niech zacznie wlepiać mandaty administratorom nieruchomości. A ZDMiKP niech oczyszcza miejskie tereny.
Plotki, sensacje i ciekawostki z życia gwiazd - czytaj dalej na ShowNews.pl