MKTG SR - pasek na kartach artykułów

W województwie kujawsko-pomorskim wystartował plebiscyt „Kobiety z pasją”

Paweł Kaniak
Paweł Kaniak
Uniwersytet WSB MERITO w Toruniu Wydział Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy organizuje plebiscyt „Kobiety z pasją”
Uniwersytet WSB MERITO w Toruniu Wydział Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy organizuje plebiscyt „Kobiety z pasją” Pixabay
Uniwersytet WSB MERITO w Toruniu Wydział Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy organizuje plebiscyt „Kobiety z pasją”. Celem plebiscytu jest uhonorowanie kobiet z niepełnosprawnościami, wnoszących istotny wkład w różne dziedziny życia oraz promowanie ich postaw.

Celem plebiscytu jest uhonorowanie kobiet z niepełnosprawnościami, wnoszących istotny wkład w różne dziedziny życia oraz promowanie ich postaw. Inicjatywa jest adresowana do pań, które na stałe mieszkają na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Plebiscyt toczy się w pięciu kategoriach:

  1. nauka - dla kobiet odnoszących sukcesy w obszarze nauka;
  2. kultura i sztuka - dla kobiet działających w obszarze kultury i sztuki;
  3. sport - dla kobiet działających w obszarze sportu;
  4. działalność społeczna - dla kobiet działających w organizacjach i instytucjach na rzecz osób niepełnosprawnych lub innych osób, albo przedsięwzięć społecznie użytecznych;
  5. biznes - dla kobiet pracujących zawodowo i będących osobami z niepełnosprawnościami.

W każdej kategorii wybierana będzie jedna laureatka.

Kandydatki mogą być zgłaszane przez: jednostki administracji rządowej i samorządowej, organizacje pozarządowe, media, osoby fizyczne, placówki edukacyjne.

Zgłoszenia kandydatek należy wysłać na adres mailowy [email protected] lub dostarczyć osobiście - Uniwersytet WSB MERITO w Bydgoszczy, przy ulicy Fordońskiej 74.

Formularz zgłoszeniowy, wraz z niezbędnymi załącznikami, dostępny jest na stronie internetowej www.merito.pl/bydgoszcz. Tam również można zapoznać się z regulaminem plebiscytu.

Kandydatka musi mieć ukończone 18 lat oraz posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. Do zgłoszenia należy dołączyć zgodę kandydatki na udział w konkursie oraz zgodę na wykorzystanie jej wizerunku. Zgłoszenia mogą być wysyłane tylko na oficjalnych drukach udostępnionych przez Uniwersytet WSB MERITO w Toruniu.

Kandydatury przyjmowane są do 31 maja 2024 roku. W przypadku zgłoszeń przesyłanych drogą pocztową liczy się data stempla pocztowego. Kapituła konkursu wybierze laureatki 14 czerwca 2024 r., a gala wręczenia nagród odbędzie się 24 czerwca 2024 r.

Organizatorem plebiscytu jest Uniwersytet WSB MERITO w Toruniu we współpracy z Kujawsko-Pomorskim Oddziałem Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

od 7 lat
Wideo

Zakaz krzyży w warszawskim urzędzie. Trzaskowski wydał rozporządzenie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera