W sobotę Pałac gra z Atomem Trefl Sopot

Sławomir Kabat
W bloku Zuzanna Czyżnielewska (nr 11)  i Marta Biedziak (5)
W bloku Zuzanna Czyżnielewska (nr 11) i Marta Biedziak (5) Tomasz Czachorowski
W II kolejce Orlen Ligi podopieczne Agaty Kopczyk zadebiutują w sobotę o godz. 16.00 przed własną publicznością. Rywalem Pałacu będzie Atom Trefl Sopot.

Bydgoszczanki, które swoje mecze grają w hali Łuczniczka mają najmłodszy skład w lidze. Układ terminarza nie był dla nich łaskawy. W pierwszych pięciu kolejkach trafiają na drużyny, które w ubiegłym roku zajmowały miejsca od 2 do 6. Wszystkie w tym roku mają ambicje walczyć o medale. Na inaugurację Pałac uległ we Wrocławiu Impelowi 1:3. Oprócz drugiego seta przegranego do 11 w pozostałych goście toczyli wyrównaną walkę. Na mecz ten przyszło najwięcej kibiców w Orlen Lidze 1900. Spotkanie to trwało najdłużej w pierwszej kolejce - 114 minut.
- Zespół zagrał ambitnie, ale nie wszystkie siatkarki były w pełni zaangażowane - mówiła trenerka Agata Kopczyk. - Wyciągnęliśmy już wnioski i przygotowujemy się do kolejnego spotkania.
Najbliższy rywal - Atom Trefl Sopot, który w poprzednim sezonie zdobył brązowy medal nie ukrywa, że wspólnie z Chemikiem Police zamierza walczyć o tytuł mistrza Polski. W pierwszej kolejce sopocianki pokonały beniaminka w Ostrowcu KSZO 3:0 (w pierwszym secie 28:26).
Dla naszych Czytelników mamy pięć podwójnych wejściówek na najbliższy mecz Pałacu. Wystarczy tylko do nas zadzwonić dziś o godz. 12.00 - 12.05 pod nr tel. 52-32 60 722.
Ceny biletów: mężczyźni 10 zł, kobiety 5 zł, dzieci do lat 10 za darmo, bilet rodzinny (rodzice + dzieci maksymalnie 5 osób) 15 zł, emeryci i renciści 5 zł, bilety ulgowe 5 zł (młodzież ucząca się za okazaniem legitymacji), bilet ekstra przy parkiecie 30 zł, karnety na wszystkie mecze ligowe plus pucharowe 100 zł, karnet ekstra - ze specjalnym pakietem (w cenie miejsce na parkiecie plus catering) 300 zł. Dodatkowo każdy kibic, który posiada dowolny bilet z ostatniego tygodnia z imprezy kulturalno-oświatowej organizowanej w Bydgoszczy jest uprawniony do zakupu 1 biletu ulgowego na mecze Pałacu. Klub jest partnerem programu Bydgoska Rodzina 3+. Bydgoska Karta Rodzinna upoważnia do zakupu biletu z 50 proc. zniżką.
Pozostałe pary II kolejki: piątek - Developres Rzeszów - Budowlani Łodź 2:3, sobota - KSZO Ostrowiec - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza, niedziela - Legionovia Legionowo - Muszynianka (transmisja Polsat Sport, godz. 14.45), poniedziałek Nafta Piła - BKS Aluprof Bielsko-Biała (Polsat Sport, godz. 17.00). Pojedynek Chemika Police z Impelem Wrocław przełożony na 5 listopada.