Udany występ zawodnika BTŻ Bydgoszcz na Motoarenie [ZDJĘCIA]

W Toruniu odbył się pierwszy turniej Pucharu PGE Ekstraligi w klasie 250 centymetrów sześciennych. Z dobrej strony pokazał się Krzysztof Lewandowski (czarny kevlar z białym orłem na piersi). Bydgoszczanin był siódmy w 12-osobowej stawce.Lewandowski to były miniżużlowiec Bydgoskiego Towarzystwa Żużlowego, z którym zdobył m.in. 3 złote krążki DMP. 14-latek nadal jest zawodnikiem BTŻ, ale w klasie 250 cc reprezentuje - na zasadzie wypożyczenia - Start Gniezno. Na Motoarenie zdobył 10 pkt (2, 1, 2, 3, 2). W grodzie Kopernika wspierał go Jacek Woźniak, trener miniżużla w Bydgoszczy.W Toruniu zabrakło innego jeźdźca BTŻ - Wiktora Przyjemskiego (kontuzja).Wygrał Fabian Ragus z Falubazu przed Pawłem Trześniewskim (ROW) i Łotyszem Francisem Gustsem. Wszyscy zgromadzili po 12 pkt, a o podziale miejsc na podium zadecydowała... gra w papier, kamień, nożyce.ZOBACZ ZDJĘCIA Z TORUNIA >>>Fot. Jarosław Pabijan
W Toruniu odbył się pierwszy turniej Pucharu PGE Ekstraligi w klasie 250 centymetrów sześciennych. Z dobrej strony pokazał się Krzysztof Lewandowski (czarny kevlar z białym orłem na piersi). Bydgoszczanin był siódmy w 12-osobowej stawce. Lewandowski to były miniżużlowiec Bydgoskiego Towarzystwa Żużlowego, z którym zdobył m.in. 3 złote krążki DMP. 14-latek nadal jest zawodnikiem BTŻ, ale w klasie 250 cc reprezentuje - na zasadzie wypożyczenia - Start Gniezno. Na Motoarenie zdobył 10 pkt (2, 1, 2, 3, 2). W grodzie Kopernika wspierał go Jacek Woźniak, trener miniżużla w Bydgoszczy. W Toruniu zabrakło innego jeźdźca BTŻ - Wiktora Przyjemskiego (kontuzja). Wygrał Fabian Ragus z Falubazu przed Pawłem Trześniewskim (ROW) i Łotyszem Francisem Gustsem. Wszyscy zgromadzili po 12 pkt, a o podziale miejsc na podium zadecydowała... gra w w papier, kamień, nożyce. ZOBACZ ZDJĘCIA Z TORUNIA >>>