W naszym marcowym przeglądzie małych mieszkań na sprzedaż znajdziecie lokale z Fordonu, Kapuścisk, Ogrodów, Wyżyn, Błonia, Górzyskowa, Centrum, Śródmieścia, Osowej Góry, Szwederowa, Bartodziejów, Okola i Wilczaka. W galerii zamieszczamy tylko mieszkania z rynku wtórnego. Sprawdźcie:
Kawalerki na sprzedaż w Bydgoszczy. Ile trzeba wydać?
Znajdziecie tu zarówno mieszkania o wysokim standardzie, które dopiero co zostały ukończone lub przeszły kapitalny remont, jak i lokale wymagające odświeżenia. Na sprzedaż jest między innymi duża, ładnie wykończona kawalerka na Kapuściskach w Bydgoszczy o powierzchni 37 metrów kwadratowych. Jak czytamy w ogłoszeniu, układ pozwala na wydzielenie drugiego pomieszczenia. Cena? 273 900 zł.
Są i droższe kawalerki, jak ta na 5 piętrze w budynku wybudowanym niedawno w rejonie Multikina. Za lokal w wysokim standardzie trzeba wydać już 345 tysięcy złotych. "Nieruchomość mieści się na ostatniej kondygnacji skąd roztacza się piękny widok. Powierzchnia mieszkania wynosi 27,5m2 i została funkcjonalnie urządzona. Projekt mieszkania umożliwił wydzielenie strefy wypoczynkowej minisypialni oraz strefy dziennej" - pisze autor ogłoszenia.
Można też taniej. Za 31-metrową kawalerkę na Wilczaku zapłacimy 199 tysięcy złotych. "Do dyspozycji mieszkania przynależy duży ogród. Mieszkanie po remoncie generalnym, wymienione wszystkie instalacje" - czytamy w ogłoszeniu.
Warto wiedzieć. Ceny mieszkań w Bydgoszczy
- Na zakup 1 metra kwadratowego mieszkania w Bydgoszczy w IV kwartale 2022 roku trzeba było wydać więcej o 8,98 proc. niż przed rokiem. Minimalnie wolniej drożały mieszkania w Toruniu, za to szybciej w Grudziądzu. W całym województwie kujawsko-pomorskim stawka zmieniła się o +2,76 proc. - wynika z analizy ekspertów rankomat.pl. Przyjrzeli się oni zmianom cen mieszkań na rynku wtórnym w 78 największych miastach Polski w okresie 12 miesięcy. Średnie stawki cen mieszkań w IV kw. 2022 r. i w IV kw. 2021 pochodzą z portalu ogłoszeń nieruchomości adresowo.pl.
- Podwyżka cen mieszkań w Bydgoszczy o 8,98 proc. powoduje, że za 1 mkw. trzeba było zapłacić średnio o 571 zł więcej niż przed rokiem. To zmiana na podobnym poziomie, co w Toruniu (+599 zł), a jednocześnie prawie dwa razy większa niż w Inowrocławiu (+294 zł).
▶ Salmonella, ciała obce, substancje rakotwórcze. Długa lista wycofanych produktów!
▶ Takie są objawy cichego udaru mózgu. Bardzo łatwo je pomylić z objawami zwykłego starzenia
▶ Waloryzacja emerytur 2023 - marcowa tabela. Na konta wpływają rekordowe podwyżki - wyliczenia
