https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Tragedia w Rogówku, dwie osoby nie żyją

MP
Tymon Markowski
Dwie ofiary śmiertelne - to tragiczny bilans wypadku w Rogówku (pow. toruński). Jak wstępnie ustalili policjanci, 63-letni kierowca ciężarowego volvo, wyjeżdżając ze stacji paliw (w kierunku Torunia), zjechał tyłem pojazdu do rowu i zatarasował częściowo pas jezdni.

Gdy wysiadł z kabiny, został potrącony przez jadącą w stronę Torunia hondę civic, którą kierował 78-latek. Honda po potrąceniu kierowcy uderzyła jeszcze w kabinę volvo i zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się z jadącym w kierunku Olsztyna osobowym mercedesem.

W wyniku wypadku w szpitalu zmarł kierowca ciężarowego volvo i 54-letni pasażer hondy civic. Kierowcy osobówek byli trzeźwi. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

g
goscGOG
Rodzinę tragicznie zmarłej osoby z hondy bardzo proszę o kontakt [email protected]
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski