Tomasz Latos: - Bez względu na wynik wyborów marszałek powinien być z Bydgoszczy [wideo]

  • Express Bydgoski

Jarosław Reszka

Kandydat PiS na prezydenta Bydgoszczy w rozmowie z „Expressem” wyjaśnia, jak widzi przyszłość współpracy Bydgoszczy i Torunia, jak zlikwidowałby korki na ul. Wojska Polskiego, co sądzi o przebudowie Starego Rynku i konflikcie wokół odszkodowań za nieruchomości zajmowane pod trasę S5 i rozbudowę ul. Grunwaldzkiej.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

07.06.2018, 19:28

Latos nieudaczniku twój nos wydłuża się w zastraszającym tempie..

26.05.2018, 18:18

Wojewoda powinien być Bydgoszczaninem .
Marszałek to funkcja dobra na czasy pokoju a przecież Bydgoszcz ciągle wojuje .

16.05.2018, 17:55

Kto takich dziennikarzy zatrudnia. bardzo słaby ten dziennikarz .
Na Latosa zagłosuję, bo Bruski to nieudaczny prezydent.
Dlaczego panie Reszka nie zapyta pan co sądzi Latos o braku inwestycji rozwijających miasto za kadencji Bruskiego. Choćby w porównaniu z Toruniem i Zaleskim?
Hahashaha
Pan nie zapyta bo pan jest funkcjonariuszem a nie dziennikarzem.

15.05.2018, 17:47

głupcze dlatego że tu do POlityki garna się właśnie tacy jak ty...- idioci i trzeba szukać mądrych ludzi poza waszą skorumpowana partią oszukańców

15.05.2018, 17:45

A może raczej Bruski wyjasni dlaczego przez lata rzadów TUSKA I KOPACZ nie zdobył znaczących pieniędzy dla Bydgoskich inwestycji z Rząu?

Dlaczego nie zdobył takich pieniędzy od kolegi partyjnego Całbeckiego?Moez dlatego że jest INDOLENTNY...i potrafił jedynie wybudować TORBYD bez trybun i trochę ulic i linii tramwajowych.
W tym czasie Zaleski w Toruniu zbudował most na wisle, CSW, Motoarenę, Jordani, salę na bema, drogi, estakady, tramwaje etc.
Dlaczego?
Bo jest dobrym prezydentem, dyplomata a nie pacanem .
GŁOSUJĘ NA LATOSA

15.05.2018, 12:36

Tak Lato tak, Grzesiek lato, ale Latos ma pana w Toruniu o nic nie zdziała....

15.05.2018, 11:31

Nie wszyscy są tacy jak oszuści z PO...
Patrz Gronkiewicz Wltz która oiszukiwała mieszkańców że nic nie wie o prywatyzacji
Zdanowska w Łodzi - która jest skazana za wyłudzenie kredytu dla konkubenta
To dopiero PREZYDENTKI z...PO!)
Mam wymieniać dalej?
Grabarczyk minister sprawiedliwości z bronia bez pozwolenia
Biernat min sportu tez z PO - oskarzony o fałszywe oświadczenia majatkowe
A Nowak z PO od ZEGARKOWEJ AFERY
a Chlebowski i Drzewicki z POI od Afery Hazrdowej
A TUSK, który z synem wiedzieli jak sam synek stwierdził, ze OLT to oszustwo a mimo to prokuratura miała zakaz zajmowania sie sprawą
A KOPACZ kłamliwa prepier kolejna z PO która gwarantowała że widziała jak wszystkie identyfikacje Smoleńskie wykonali ruscy starannie
NO NIE ŻARTUJ CBusiu...bo albo jesteś z PO albo ci rozum odjęło, co zreszta na to samo wychodzi!
lato to dobry kandydat

15.05.2018, 11:25

Ten facet zatrzymał rozwój Bydgoszczy. naprawa ulic, przystanki, tramwaje to nie rozwój miasta to konserwacja!
Zobaczcie co zrobił w Toruniu Zaleski:
MOST NA WIŚLE
MOTOARENA
CENTRUM SZTUKI
SALA SPORTOWA NA BEMA
JORDANKI
a także to co Bruski, ulice, estakady, obwodnice, dworzec, tramwaje, przystanki.
BRUSKI POSTAWIŁ TORBYD...alew bez TRYBUN
DNO nie prezydenckie inwestycje, hamowanie rozwoju miasta!
STOP BRUSKIEMU

15.05.2018, 11:21

czy ten człowiek ma jakieś wykształcenie? A może jest niechetny Prawicy?
Tak nie zachowuje się profesjonalny dziennikarz?
Co to ma być.
Widać że facet ma parcie na szkło. Autolanser. Żenada.

15.05.2018, 09:36

LEkarz zmienił 30 tysi na 6 tysi w polityce? śmierdząca sprawa, chyba że kreci go bycie celebrytą przed wyborami, bo tak gdzies zawsze znika....

15.05.2018, 09:34

Chodzi taka opinia, że ten POseł, tak POseł.....budzi się tak samo jak POseł Olszewski zawsze przed wyborami i krzyczy hasełka w stylu łapać złodzieja....POdobno POseł ten w pracy uwielbia przeglądać prospekty biur podróży.... to tyle.....100 lat o nim słyszę w POlityce, ale jeszcze niczego nie zrobił dla BYdgoszczu.....

15.05.2018, 08:53

że pan redaktor nie zapytał pana posła, dlaczego przez ponad dwa lata, projekt obywatelskiej ustawy o powołaniu Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszczy nie trafił pod obrady komisji zdrowia, której to komisji pan poseł Latos jest wiceprzewodniczącym. Wstyd panie pośle, wstyd!

15.05.2018, 08:26

Panie Pośle !! Wie Pan dobrze ze Marszalek będzie z Torunia ?? tam jest jaskinia zła dla Regionu !!! Tylko likwidacja Dwustołeczności uratuje Region Kujawsko Pomorski Nawet Woj. nie mogliście wybrać zrobił to Toruń w osobie Pana Ardanowskiego !!!

15.05.2018, 07:59

Panie Pośle , a wojewoda dlaczego znowu nie jest z Bydgoszczy ?

15.05.2018, 07:11

Umowę na trasę uniwersytecką, podpisywał przed wyborami KonDom, więc to chyba do niego pretensje o brak dwupoziomowego skrzyżowania?
Urząd wojewody jest zapisany w Konstytucji, więc nie ma mowy o żadnej likwidacji. Zresztą jakie to ma znaczenie, skoro i tak poseł Latos podarował nam wojewodę z Kruszwicy?
Do populistycznego hasła "marszałek z Bydgoszczy" nikogo w Bydgoszczy nie trzeba przekonywać. Trzeba lobbować w Grudziądzu, Inowrocławiu i Włocławku.
Jeżeli p. Latos nie zna sprawy niskich odszkodowań za wywlaszczenia z Grunwaldzkiej, to znaczy że nie ma pojęcia o bieżących problemach bydgoszczan. I po co mu ta prezydentura? ;)

14.05.2018, 23:57

Bez względu na wynik wyborów, prezydentem nie może zostać Latos !!!!!!!!1

14.05.2018, 23:07

Tomek pokaż co załatwiłeś dla zwykłych ludzi przez te lata (tylko nie opowiadaj przez ostatnie osiem lat... a teraz daliśmy wam) bo chodzi mi o TWOJE zasługi dla regiony i wstawianie się za tym aby cokolwiek zostało w Bydgoszczy i nie poszło do TORUNIA. Postawisz się OJCU DYREKTOROWI? Już to widzę. Jak zagra tak zrobisz. I tylko nie mów o S5 bo taka Twoja w tym zasługa jak i moja - nie robiliśmy blokad - więc jakiś wkład jest.

11.05.2018, 10:12

Tylko poseł Latos ma szanse na pokonanie p.Bruskiego.

10.05.2018, 23:45

Wszyscy, nawet Kim Dzong Un, byle nie człowiek z PiSu !!!!!!!!!!!

10.05.2018, 22:41

lekarz polityk który miał coś znaczyć w rzadzie ale wypadł na boczny tor i co dla miasta załatwił przez te pare lat w sejmie???NIC niestety nasi reprezentaci w sejmie to karierowicze a nie lokalni patrioci a takiego chciałbym mieć prezydenta w mieście ..oczywiście Pana B. i jego zasług nawet nie skomentuje