Szubinianka gra dziś u siebie z KS Noteć Gębice

Iwona Matusiak
Dziś rozpoczyna się następna kolejka piłkarskich rozgrywek, na  stadionie miejskim swoją drużynę będą mogli wesprzeć kibice z Szubina
Dziś rozpoczyna się następna kolejka piłkarskich rozgrywek, na stadionie miejskim swoją drużynę będą mogli wesprzeć kibice z Szubina Andrzej Schmidt
Piłkarze Szubinianki oraz kibice mogą cieszyć się z remisu w ostatnim spotkaniu, tym bardziej że szubinianie przegrywali już 0:2.

Tym razem przeciwnikiem naszych była drużyna Sadownik Waganiec. Pierwsza połowa meczu nie była udana dla reprezentantów Szubina, którzy schodzili z boiska do szatni z jednopunktową stratą. W drugiej połowie przegrywali już 2:0, ale nie poddali się i wkrótce doprowadzili do remisu, całe spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2. Na listę strzelców wpisali się Kamil Zajdlewicz i Przemysław Wesołek.

Wcześniej szubinianie w pierwszym swoim meczu zremisowali z Dębem Barcin i wysoko wygrali ze Zjednoczonymi Piotrków Kujawski.

Było to trzecie spotkanie Szubinianki w rundzie jesiennej, obecnie z dorobkiem pięciu punktów zajmuje ona czwarte miejsce w ligowej tabeli. Przed Szubinianką znajdują się: KP Brzysko-Rol Brzyskorzystewko na trzecim miejscu, a dalej GKS Sadownik Waganiec oraz MKS Mień Lipno, które na razie jest liderem rozgrywek.

Dziś (30 sierpnia) piłkarze z Szubina zmierzą się z KS Noteć Gębice, mecz odbędzie się o godz. 17 na bocznym boisku stadionu miejskiego w Szubinie.