Srebro dla Millennium

tk
Młodziczki młodsze Jarosława Brzoskowskiego pokazały się z bardzo dobrej strony podczas IV Wiosennego Ogólnopolskiego Turnieju w Piłce Ręcznej.

<!** Image 2 alt="Image 49479" sub="Piłkarki ręczne ze Świekatowa zajęły drugie miejsce na turnieju w Brodnicy">W pierwszym meczu grupowym świekatowianki nieznacznie uległy UKS-owi Iłów 12:13. Potem było już dużo lepiej.

<!** reklama left>Millennium odniosło dwa pewne zwycięstwa - nad Olimpijczykiem Kowalewo 17:8 i LUKS-em Czersk 15:11. W ostatnim spotkaniu uległy, co prawda, MKS-owi Brodnica II 9:17, ale i tak z drugiego miejsca w grupie awansowały do półfinału. Tam dość spokojnie pokonały MKS Dąbrówkę Gniezno 14:10 i znalazły się w wielkim finale. W meczu o puchar po bardzo zaciętej walce świekatowianki przegrały 9:11 z UKS-em Kętrzyn.

Oprócz srebrnych medali LUKS Millennium Świekatowo przywiozło także z Brodnicy Puchar Fair Play za najmniejszą liczbę kar indywidualnych. Drużynie ze Świekatowa gratulujemy kolejnego sukcesu.