https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Śmiertelny wypadek na obwodnicy Mogilna. Dwie osoby nie żyją [zdjęcia]

Justyna Trawczyńska
Do tragicznego wypadku doszło w środę (3 lipca) rano.

Jak informuje Wojewódzka Komenda Straży Pożarnej w Toruniu do tragicznego w skutkach wypadku doszło na obowodnicy Mogilna.

Zderzenie auto lawety ze skuterem. Jedna osoba zmarła na miejscu, druga po reanimacji.

Reanimacja drugiej osoby podróżującej na skuterze nie powiodła się.

Obie podróżowały skuterem, który zderzył się z auto-lawetą - informują strażacy.

Na miejscu działają policja, ZRM i trzy zastępy straży pożarnej.

Droga w miejscu wypadku była zablokowana.

AKTUALIZACJA

Dwie osoby poniosły śmierć na miejscu po tym, jak kierujący motorowerem marki Romet doprowadził do zderzenia z lawetą marki Mercedes. Wszystko wskazuje na to, że przyczyną wypadku było niezastosowanie się do znaku STOP.

Do wypadku doszło w środę (03.07.2019) o godzinie 6:40 na skrzyżowaniu ulicy Niezłomnych z obwodnicą Mogilna. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 41 – letni kierujący motorowerem marki Romet, na oznakowanym skrzyżowaniu nie zatrzymał się przed znakiem „STOP” i wymuszając pierwszeństwo przejazdu doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącą w kierunku Wiecanowa lawetą marki Mercedes. Kierujący motorowerem oraz podróżująca z nim 39 – letnia pasażerka (obydwoje z Mogilna) w wyniku odniesionych obrażeń ponieśli śmierć na miejscu. Utrudnienia na tym odcinku drogi trwały kilka godzin. Śledczy, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Mogilnie, wyjaśniają teraz wszelkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Policjanci apelują do kierowców o szczególną ostrożność podczas jazdy. Nadmierna prędkość, lekceważenie znaków drogowych, prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, a także lekkomyślność i brawura to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.

To już drugi tragiczny wypadek, do jakiego doszło w środę (3 lipca).

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ostatnia droga Franciszka. Papież spoczął w ukochanej bazylice

Komentarze 7

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Z
Znajomy.
2019-07-03T09:28:46 02:00, Gość:

Z jakiej byli miejscowości?Młodzi czy starsi?

Justyna [*] 39. Michał [*] 41 :( :(

G
Gość
Ludziom się strasznie spieszy tylko ciekawe właśnie gdzie ?
G
Gość
W Anglii nie trzeba palić świateł w dzień A wypadków jest dużo mniej.
G
Gość
Światła w dzień pomagają???? Nic bardziej mylnego.
G
Gość
Wybijemy sie bez wojny!!coś za coś. Samochodów jest po prostu za dużo.
O
Ona27
I światła palone w dzień w autach miały pomóc zmniejszyć ilość wypadków ? po co te światła wypadki były są i będa mimo wiecznego ostrzegania ludzi głubi pewność siebie że zdarzą... Nie raz wystarczy chwila zagapienia..... Uważamy my a ktoś nas zabije!
G
Gość
Z jakiej byli miejscowości?Młodzi czy starsi?
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski