Już dzisiaj o godz. 19, w amfiteatrze w Świeciu rozpocznie się noc kabaretowa, podczas której widzowie będą mogli obejrzeć i posłuchać wiele gwiazd polskiej estrady.
Na wszystkich, którzy zdecydują się pójść na Kabareton czeka mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Widzowie będą mogli pośmiać się z żartów satyryków, którzy zaprezentują się na świeckiej scenie. Wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju, Koń Polski, Grupa MoCarta, Ireneusz Krosny oraz Andrzej Grabowski. - Te kabarety przeżywają swoje pięć minut, dlatego naprawdę warto wybrać się na ich show - mówi Jarosław Brussa, współorganizator imprezy.
<!** reklama left>„Express Świecie” przygotował dla Czytelników niespodziankę - 16 darmowych wejściówek. Wystarczy tylko zadzwonić do naszej redakcji w godz. od 10 do 10.30 pod nr tel. 052 33 14 490 i poprawnie odpowiedzieć na pytanie: W jakim mieście powstał Kabaret Moralnego Niepokoju?