https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Powiat żniński. 66-latek znęcał się nad psem, a następnie zabił go

jt
KPP Żnin
Do 5 lat więzienia grozi 66-letniemu mieszkańcowi Wenecji, który ze szczególnym okrucieństwem znęcał się nad psem, po czym bestialsko go uśmiercił. Mężczyzna został zatrzymany. Sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek (12.10.) w miejscowości Wenecja w gminie Żnin.

- Policjanci zostali poinformowani o podejrzeniu popełnienia przestępstwa z Ustawy o Ochronie Zwierząt. Z relacji zgłaszającej kobiety wynikało, że po powrocie do domu nie mogła znaleźć swojego psa. Mundurowi w rozmowie ze wskazanym sprawcą usłyszeli, że nie wie gdzie jest pies, jednak po krótkiej rozmowie 66-letni mieszkaniec Wenecji opowiedział, co zrobił ze zwierzakiem. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu - informuje asp. szt. Edyta Gościńska z KPP w Żninie.

W niedzielę (14.10.) 66-latek złożył wyjaśnienia w prokuraturze. Usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. Po zapoznaniu się z materiałami sprawy Sąd Rejonowy w Żninie, na wniosek prokuratora, zadecydował o tymczasowym aresztowaniu sprawcy na miesiąc. Mężczyznę czeka go proces i wyrok. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Piraci drogowi w regionie. Niemal doprowadzili do tragedii! [wideo - program Stop Agresji Drogowej 4]

Komentarze 9

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

A
AEF
ZWYRODNIALEC!!!
P
PIS niszczy zycie
To PISowski Nitrochem gdzie Macierewicz wsadzil na ciepla posadke partyjną osobe nie znajaca sie NIC na chemii i trotylu (to z wyksztalcenia akwarysta) chce zatruwac Bydgoszczan. Dlatego glosuje na Bruskiego i PO! A ten klamca Bartosz Kownacki, PISowski spadochroniaż z Warszawy, poseł "niby - bydgoski" ktory sie wypowiadal wczoraj w Super Wizjerze TVN o 23;30 - polecam wszystkim obejrzenie na internecie- on przed Trybunal Stanu za oszerstwa, lamanie prawa i swiadome trucie Bydgoszczan!
G
Gość
I to natychmiast!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
G
Gość
Nie na temat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
G
Gość
5 lat????!!!! Śmiechu warte!!!!!!!! Za coś takiego. Dziś psa tak potraktował jutro Człowieka. BESTIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
p
przebiegle
Ja zachęcam natomiast do głosowania w nastepujacy sposob zeby skutecznie zwalczyc wrogi nam Torun. Na prezydenta Bydgoszczy głosuje na Bruskiego i PO zeby PiS nie panoszył sie razem z ich ukochanym pedofilskim klerem katolickim w naszej metropolii. Ani grosza z budżetu miasta na bogaty, tłusty, chciwy kler i ich marmurowe smoleńskie pomniki. Natomiast do sejmiku woj. bede głosował na PiS tylko dlatego bo trzeba wypędzić toruńska mafię z PO z urzędu marszałkowskiego na czele z tym ich łysym wodzirejem Calbeckim. Dlatego choć nie znoszę PiS i każdy kto przez ostatnie 3 lata czyta moje komentarze na tym forum wie o tym dobrze, to nie cierpię Torunia jeszcze bardziej. Strategia jest taka zeby najpierw wyrwać urząd marszałka i sejmik spod przewagi wpływów Torunia a za 4 lata na nastepnych wyborach jak PO zmądrzeje i wystawi kandydata na marszałka z Bydgoszczy pozbyc się PiSu i znow głosować na PO aby wtedy ostatecznie przenieść wszystkie urzędy z toruńskiej wsi do naszej metropolii
k
katolik
To typowy wyborca kaczynskiego i PIS. Oni tak maja.
s
sonka
to tego pana tez tak usmiercic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
T
Tomek

Ubić gnoja!!! Dziękuje.

Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski