Do przestępstwa doszło w niedzielę 30 grudnia 2018 roku. W skradzionej torebce znajdowały się dokumenty, niewielka kwota pieniędzy oraz karta bankomatowa. Kilka minut po kradzieży złoczyńca użył skradzionej karty robiąc zakupy w sklepie monopolowym. W tym miejscu jego wizerunek zarejestrowały kamery. Pracujący w sprawie policjanci zabezpieczyli do prowadzonego postępowania nagranie ze sklepu, jednak sprawca nadal pozostaje bezkarny.
Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc i kontakt do wszystkich osób mogących przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na nagraniu monitoringu. Funkcjonariusze proszą o kontakt w tej sprawie pod numerem telefonu komórkowego 693 884 941 lub pod numer alarmowy 112.
AKTUALIZACJA: - Policjanci z Grudziądza dzięki uzyskanym informacjom od mieszkańców zidentyfikowali osobę podejrzewaną o dokonanie kradzieży torebki w dniu 30.12.2018 r. na ul. Czarna Droga w Grudziądzu - przekazał asp. szt. Jacek Jeleniewski, rzecznik grudziądzkiej policji.
Flesz - wypadki drogowe. Jak udzielić pierwszej pomocy?