PlusLiga. Łuczniczka Bydgoszcz podejmowała Cuprum Lubin [ZDJĘCIA]

red, Fot. Tomasz Czachorowski
Nasi siatkarze w hali Łuczniczka podejmowali Cuprum Lubin w meczu 13. kolejki PlusLigi.

Spotkanie zakończyło się porażką Łuczniczki Bydgoszcz 1-3. To już jedenasta porażka naszej drużyny w tym sezonie. Dodajmy, że kilku bydgoskich siatkarzy dopadły kłopoty żołądkowe. Z tego powodu nie zagrał Serb Milan Katić.

W I secie Łuczniczka długo goniła i... przegoniła w końcówce „Miedziowych”. Nasi przegrywali już 20:23 i 22:24, by triumfować 27:25.

Była szansa na 2-0, ale na finiszu kolejnej odsłony szczęście dopisało gościom. Łuczniczka prowadziła 23:22, ale straciła 3 oczka z rzędu (23:25).

W III partii zacięta gra toczyła się tylko do stanu 12:13. Potem odskoczyli rywale i kontrolowali wydarzenia na parkiecie (25:20 dla Cuprum).

Ostatni set długo zapowiadał pewny sukces lubinian, którzy prowadzili już 19:13. Nasi jednak nie poddali się, rozpoczęli pogoń i doprowadzili do remisu 20:20. Finisz należał do gości. 25:20 i 3-1 dla Cuprum Lubin.