Pałacanki weszły do półfinału

Marcin Karpiński
Rozegrany w Bydgoszczy ćwierćfinałowy turniej mistrzostw Polski zakończył się wygraną juniorek Pałacu. Zawodniczki trenera Macieja Kromrycha okazały się bezkonkurencyjne i w trzech meczach oddały przeciwnikom zaledwie jednego seta.

<!** reklama>
Wyniki: Pałac Bydgoszcz - Sandecja Nowy Sącz 3:0 (25:20, 25:15, 25:23), Osiemnastka Szczecin - Zryw-Volley Iława 0:3, Sandecja  - Zryw-Volley 3:0, Pałac - Osiemnastka 3:1 (21:25, 25:14, 25:17, 25:16), Osiemnastka - Sandecja 0:3, Zryw-Volley - Pałac 0:3 (15:25, 15:25, 20:25). Drugą  drużyną, która uzyskała awans została Sandecja.
Skład Pałacu: Barbara Browarczyk, Magdalena Karpińska, Weronika Fojucik, Zuzanna Pieczka, Marta Ciesiulewicz, Kinga Dybek, Natalia Kiełpińska, Paulina Głaz, Anna Korabiec, Ewelina Janicka, Marta Ziółkowska, Anna Grzempowska, Anna Bączyńska, Zuzanna Marciniak, Aleksandra Torbusińska, Alicja Walczak, Katarzyna Szostak, Monika Kuczko.