Ostre strzelanie w wykonaniu BKS i Polonii Bydgoszcz

Obie bydgoskie drużyny wygrały swoje mecze w 32. kolejce IV ligi kujawsko-pomorskiej.

Budowlany Klub Sportowy, który jest już pewny utrzymania, pokonał u siebie Wisłę Nowe 9:1 (3:0). Aż 4 bramki zdobył Paweł Dudzik, z kolei hat-trickiem popisał się Rafał Kostkowski.

10 goli to wyrównany rekord liczby bramek w meczu, który padł w meczu Legia Chełmża - Unia Gniewkowo 7:3 (13. kolejka). Na Sielskiej pobity został natomiast rekord liczby bramek w 2. połowie (7).

Polonia Bydgoszcz wygrała na własnym stadionie Włocłavię 3:0 (1:0). 2 gole i asystę zaliczył Sebastian Pacek. Biało-czerwoni przerwali tym samym serię pięciu spotkań bez porażki ekipy z Włocławka. Szkoda tylko, że poloniści dopiero teraz stali się skuteczni. Od tygodnia wiadomo, że nic nie uchroni ich już przed spadkiem do klasy okręgowej. Mecz z Włocłavią odbył się bez udziału kibiców.