Nowości w LINK4 dla kierowców - nowe Auto Casco i samochód zastępczy na czas naprawy

Materiał promocyjny LINK4
Nowy rok to nowe propozycje ubezpieczenia komunikacyjnego w LINK4. Z myślą o jak najlepszym dopasowaniu oferty ubezpieczeniowej do oczekiwań i potrzeb klientów ubezpieczyciel proponuje dodatkowy, nowy wariant ubezpieczenia Auto Casco. Ważną zmianą, z której z pewnością ucieszą się kierowcy, jest też wprowadzenie opcji auta zastępczego na czas naprawy.

Ubezpieczenie AC od LINK4 – dlaczego warto?

Ubezpieczenia komunikacyjne to wizytówka LINK4. Jeden z najpopularniejszych ubezpieczycieli na polskim rynku wciąż stara się uatrakcyjniać swoją ofertę skierowaną do obecnych, jak i nowych klientów. W ramach nowości, które mają pomóc klientom znaleźć w LINK4 optymalną ochronę dopasowaną do indywidualnych potrzeb ubezpieczyciel wprowadził trzeci wariant ubezpieczenia AC. Kupując ubezpieczenie Auto Casco, klienci LINK4 mogą teraz wybierać pomiędzy wariantami KOSZTORYS, WARSZTAT i ASO.

- Kierowcy korzystający z oferty LINK4 szczególnie cenią sobie elastyczność naszych produktów i tym chcemy się nadal szczycić. Dlatego wciąż poszerzamy naszą ofertę produktową z myślą o naszych klientach, ich indywidualnych potrzebach i oczekiwaniach. Taki właśnie cel ma dodanie do Auto Casco nowego wariantu WARSZTAT. Mamy nadzieję, że pomoże to naszym Klientom jeszcze lepiej skalkulować koszty ubezpieczenia i wybrać dokładnie taki wariant, jaki najbardziej odpowiada ich indywidualnym potrzebom – mówi Agata Ambroziak-Rogulska, dyrektor Departamentu Produktu LINK4.

Ubezpieczenie AC – nowe warianty w LINK4

Najważniejsze różnice w poszczególnych wariantach ubezpieczenia AC dotyczą sposobu i miejsca naprawy.

W wariancie ubezpieczenia AC KOSZTORYS wypłata odszkodowania - tak jak do tej pory - dokonywana jest na podstawie kosztorysu sporządzonego przez LINK4. Klient sam, korzystając z gotówki od ubezpieczyciela, naprawia samochód.

W nowym wariancie ubezpieczenia AC WARSZTAT szkoda może być zlikwidowana bezgotówkowo w każdym warsztacie nieautoryzowanym. To doskonała opcja dla właścicieli aut nieco starszych, już poza okresem gwarancji, gdy nie jest wymagana obsługa warsztatów autoryzowanych. Klient ma możliwość naprawy samochodu z użyciem oryginalnych części zamiennych Q, czyli części sygnowanych logiem producenta części, które są stosowane na pierwszy montaż pojazdu, ale bez logo producenta danej marki pojazdu.

Ostatnia opcja ubezpieczenia AC od LINK4 – premium – to możliwość naprawy uszkodzonego pojazdu w Autoryzowanej Stacji Obsługi (ASO). To idealna propozycja dla właścicieli stosunkowo nowych aut lub tych leasingowanych. Choć tu także klient ma oczywiście możliwość wybrania przez siebie dowolnego warsztatu.

A to nie koniec korzystnych zmian w ramach ubezpieczenia AC oferowanego przez LINK4. Ubezpieczyciel rezygnuje też z dotychczas obowiązującego minimalnego limitu wartości szkody wynoszącego 500 zł. Teraz klient może otrzymać odszkodowanie już za najmniejszą zgłoszoną szkodę. Pozostaje przy tym cała elastyczność, jaką LINK4 szczyci się w ramach Auto Casco, czyli możliwość wykupienia amortyzacji niezależnie od wieku auta, stała lub zmienna suma ubezpieczenia, odnawialna suma ubezpieczenia czy wybór wysokości udziału własnego przez klienta.

Samochód zastępczy w ramach ubezpieczenia AC

Na koniec nowość, która z pewnością ucieszy ubezpieczonych, czyli możliwość skorzystania z samochodu zastępczego w trakcie naprawy szkody, będącej skutkiem zdarzenia objętego ubezpieczeniem ramach ubezpieczenia AC. To opcja, którą można wybrać za dodatkową składkę w wariantach WARSZTAT i ASO. Samochód zastępczy, zgodnie z nową ofertą, przysługuje klientom LINK4, którzy zdecydują się na tę opcję, do 7 dni kalendarzowych. Ubezpieczyciel pokrywa także koszty jego podstawienia.

- Samochód zastępczy po szkodzie w ramach ubezpieczenia Auto Casco to coś, z czego klienci LINK4 z pewnością będą chętnie korzystać i co w istotny sposób uatrakcyjnia naszą ofertę ubezpieczeniową. Co istotne auto zastępcze przysługuje w takich wypadkach aż na 7 dni – podkreśla Agata Ambroziak-Rogulska, dyrektor Departamentu Produktu LINK4.

Jak wykupić ubezpieczenie AC?

Na stronie internetowej: www.link4.pl dostępny jest kalkulator, który intuicyjnie prowadzi użytkownika przez poszczególne warianty ubezpieczenia AC i błyskawicznie wyliczy całkowity koszt polisy. Warto też porozmawiać bezpośrednio z konsultantami pod numerem 22 444 44 44 lub osobiście spotkać się z agentem współpracującym z LINK4. Więcej informacji, w tym wszystkie limity i ograniczenia, znajdziemy w OWU na stronie link4.pl.

Artykuł powstał przy współpracy z Grupą PZU.

Advertisement

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo

Materiał oryginalny: Nowości w LINK4 dla kierowców - nowe Auto Casco i samochód zastępczy na czas naprawy - Portal i.pl

Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski