Mała Oliwia walczy o życie w szpitalu. Leży w śpiączce. Ojciec siedzi w areszcie

  • Express Bydgoski

red

Stan 4-miesięcznej dziewczynki lekarze oceniają jako bardzo ciężki. Niemowlę leży w śpiączce farmakologicznej i oddycha za pomocą respiratora.
 materiały KWP Bydgoszcz

PRZECZYTAJ:Areszt dla ojca za pobicie 4-miesięcznego dziecka [nowe fakty]

Obrażenia dziecka są bardzo poważne. Ma pęknięte obie kości ciemieniowe, obrzęk mózgu, posiniaczoną całą twarz i podbite oko.

Ojciec Oliwii, Dariusz W., usłyszał zarzuty uszkodzenia ciała i sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa utraty zdrowia lub życia.

Z nieoficjalnych informacji wynika, ze ojciec miał przyznać się do pobicia dziecka.

Czteromiesięczna Oliwia trafiła do szpitala w piątek. Rodzice twierdzili, że dzień wcześniej dziecko zostało uderzone przez swoją starszą siostrę.

Powołany do sprawy biegły podważył tę wersję. Dariusz W., ojciec dziecka, usłyszał zarzuty. Czy podobne zarzuty usłyszy 22-letnia matka dziecka? Tego jeszcze nie wiadomo.

Wideo

polecane: MiauCzat: Honorata Witańska ostrzega kobiety! Tęskni za PiP?

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

03.11.2016, 11:25

Toć jak ta spasiona świnia uderzyła tą obleśną tłustą łapą to dzieciątko tu cud że nie zabił dzieciny.Skurwysyn pierdolony

02.11.2016, 13:26

Co za pier.... Pojeb ... Jak trzeba mieć przepierdolo... Mózg żeby zrobić krzymalej niczemu niewinej istotce ??? Powinni go dymac i to bez mydła codziennie kilka razy dziennie...

02.11.2016, 11:14

Na własnym weselu pobił żonę! A to było wszystko do przewidzenia bylo ze tam coś się wydarzy nie dobrego! współczucia tylko dla tych dzieci bo naprawdę przeszły już naprawdę dużo ze az szkoda gadać!

02.11.2016, 10:47

Co za bydlę pierdolone!!! Takiemu to dożywocie i matka też powinna zostać ukarana...

01.11.2016, 21:44

Jebać kurwe grubą zdrowia dla małej

01.11.2016, 20:03

Darek szmato ! Oby cie dojechali

01.11.2016, 19:33

doj..bać grubasowi, ale że znajdzie godnych przeciwników to raczej pewne. A małej zdrowia życzę !!!!

01.11.2016, 18:58

Patologia matkę też wsadzić a tego cwela dymac

01.11.2016, 17:23

co za frajer!wiedzial ze dziecko mu nie odda!!

01.11.2016, 16:57

Gruba, tłusta świnia w dresie 23 l ( wygląda na 35 +) nie powinna mieć dzieci !!!
A matka gdzie była ? , może w stanie wskazującym ?

01.11.2016, 16:30

Chodź do mnie obtłuszczu..............zdechniesz świnio

01.11.2016, 14:52

Gruby FRAJER ninja house... Obys FRAJERZE wylapal przez ta odsiadke non stop wpiertol... To i tak malo....

01.11.2016, 14:49

bez względu na sytuację!!! dzieci i kobiet nie wolno bić!!! Piszę to jako facet!!!!!!!!!!

01.11.2016, 14:30

Nie znasz sytuacji nie oceniaj

01.11.2016, 13:52

oby usłyszała, jak tak można...???!!!