Ludzki płód znaleziony na publicznym trawniku w Żninie. Sprawę bada prokuratura

jtZaktualizowano 
zdjęcie ilustracyjne
W środowy wieczór (21 sierpnia) przypadkowy przechodzień zauważył, że na trawniku w okolicach Urzędu Skarbowego w Żninie leży ludzki płód. Policja to potwierdza. Płód został zabezpieczony i na polecenie prokuratora przekazany do Zakładu Medycyny Sądowej w Bydgoszczy, aby go zbadać.

Zgłoszenie o "znalezisku" wpłynęło do Komendy Powiatowej Policji w Żninie w środę, 21 sierpnia, około godz. 20.11.

- Dyżurny w komendzie odebrał informację o tym, że jeden z mieszkańców na trawniku w okolicach Urzędu Skarbowego znalazł prawdopodobnie ludzki płód. Przybyli we wskazane miejsce policjanci potwierdzili to, płód miał około 7-8 centymetrów - powiedział nam asp. sztab. Artur Kędzierski z KPP w Żninie.

- Przeprowadzone na miejscu czynności nie pozwoliły na ujawnienie sprawcy lub sprawców tego czynu. Decyzją prokuratora, płód zabezpieczono, by przeprowadzić badania w Zakładzie Medycyny Sądowej w Bydgoszczy. O dalszych czynnościach w tej sprawie, w tym o kwalifikacjach decyzję będzie podejmowała Prokuratura Rejonowa w Szubinie, oddział zamiejscowy w Żninie - dodaje asp. sztab. Artur Kędzierski z KPP w Żninie.

Jak się dowiedzieliśmy w prokuraturze, sekcja płodu nie została jeszcze przeprowadzona. Zostanie zabezpieczony materiał DNA płodu, na podstawie którego będzie można ustalić matkę. Wielkość płodu wskazuje na wczesną ciążę. Jest prowadzone śledztwo w tej sprawie, by ustalić wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Tragedia nad jeziorem w Chodczu. Utonął młody mężczyzna

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 159

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
29 sierpnia, 21:02, :(:

Jak to zobaczylam, to dosłownie płakać mi się zachciało. :((( Od niedawna sama jestem matką, i nie wyobrażam sobie jakim zwyrodnialcem trzeba być,żeby zrobić coś takiego.. Osobę, która to zrobiła, złapać i posadzić na dożywocie!!!!! A ludzie,którzy piszą, o aborcji i bronią osobę, która to zrobiła, powinni być tak samo ukarani..

Hahaha, puknij się w ten pusty łeb. Kara za prawo do własnego zdania? Chujowa z ciebie matka bedzie

:(

Jak to zobaczylam, to dosłownie płakać mi się zachciało. :((( Od niedawna sama jestem matką, i nie wyobrażam sobie jakim zwyrodnialcem trzeba być,żeby zrobić coś takiego.. Osobę, która to zrobiła, złapać i posadzić na dożywocie!!!!! A ludzie,którzy piszą, o aborcji i bronią osobę, która to zrobiła, powinni być tak samo ukarani..

R
Rozsądek
25 sierpnia, 23:54, Eustachy:

Aż mi niedobrze. Miał może kilka miesięcy. Nie wiem w jakim okresie płód ma 8cm, ale to już mały człowieczek. Chuj....ia straszna. Szkoda, bo moja żona poroniła, a tu po prostu płód nikomu niepotrzebny leży. Jak popsuta zabawka.

Raczej sama nie wyrzuciła! Może jakaś małolata poroniła a rodzice nawet nie wiedzieli...??? Nie wiadomo nawet czy się do tego przyczyniła więc nie osądzajmy. Dziewczyna może mieć teraz depresję i nikomu się nie przyzna co doprowadzi do kolejnego nieszczęścia

G
Goshch
2019-08-25T13:10:17 02:00, Mk:

Gdyby kobiety w Polsce miały prawo do aborcji i dostęp do pełnej antykoncepcji za darmo jak na przykład we Francji nie było by problemu.

2019-08-25T17:27:05 02:00, Gość:

A dlaczego niby mam płacić za to ze Ty puszczasz się bez zabezpieczenia. chcesz kochać się bez konsekwencji to sobie to funduj sama. ludzie płacą za leki ratujace życie A ty chcesz by ci społeczeństwo płacilo za beztroskie używanie. żartujesz.

26 sierpnia, 3:49, Gość:

A z jakiej racji ja mam płacić na cudze bachory? Chcecie 500 ? To ja żądam darmowej antykoncepcji i aborcji. Kosztują mniej niż co miesiąc utrzymanie tyck obesrańców.

27 sierpnia, 10:17, Świeżo upieczony Tata:

Sam jestes obesrancem,nie masz pojecia jakie to szczescie !!!!!!!!

twój nienawistny komentarz właśnie o tym świadczy. jakie to szczęście... hahaha!

Ś
Świeżo upieczony Tata
2019-08-25T13:10:17 02:00, Mk:

Gdyby kobiety w Polsce miały prawo do aborcji i dostęp do pełnej antykoncepcji za darmo jak na przykład we Francji nie było by problemu.

2019-08-25T17:27:05 02:00, Gość:

A dlaczego niby mam płacić za to ze Ty puszczasz się bez zabezpieczenia. chcesz kochać się bez konsekwencji to sobie to funduj sama. ludzie płacą za leki ratujace życie A ty chcesz by ci społeczeństwo płacilo za beztroskie używanie. żartujesz.

26 sierpnia, 3:49, Gość:

A z jakiej racji ja mam płacić na cudze bachory? Chcecie 500 ? To ja żądam darmowej antykoncepcji i aborcji. Kosztują mniej niż co miesiąc utrzymanie tyck obesrańców.

Sam jestes obesrancem,nie masz pojecia jakie to szczescie !!!!!!!!

R
Racjonalista

I tak właśnie się kończy praktyczny zakaz aborcji, kobiety które nie chcą mieć z pewnych powodów dzieci, nie mając dostępu do legalnych aborcji, będą się chwytały różnych metod przerwania ciąży. Pisał już o tym Tadeusz Boy - Żeleński w feletionie "Piekło kobiet" wydanego podczas międzywojnia. Płód do 8 miesiąca ciąży nie posiada świadomości, nie jest więc osobą, w takim razie nie może posiadać ochrony prawnej która przysługuje osobom.

I
Idhshw
2019-08-24T16:56:58 02:00, Polaczky:

Nie podoba się Polska to wypad do U.S.A i innych naćpanych popierdolców

2019-08-25T10:41:25 02:00, Gość:

Wyobraźcie sobie co by było gdyby aborcja była na życzenie ? Szpitale pełne "pacjentek"po zabiegu. Dla potrzebujących pomocy miejsca ciągle by nie było. Dlaczego nie chcą dzieci przecież jest "500 ". Ja jako matka 6 dzieci nie wyobrażam sobie aby ktokolwiek usunąć lub nazwać płodem. To są moje dzieci za które życie bym oddała. A homo sapiens czyli człowiek myślący ponosi konsekwencje za swoje czyny

25 sierpnia, 11:40, Gość:

Ma Pani rację. Ja jeszcze nie mam dzieci , ale chcę i będę mieć jak los da. I też nie wyobrażam sobie nazywać ich " płodami "

26 sierpnia, 15:47, Gość:

Czy Pani chce czy nie, dopóki przebywa w łonie jest właśnie plodem.

Dokładnie. A dodatkowo każdy ma prawo wybrać czy chce bahora czy nie.

G
Gość
25 sierpnia, 23:54, Eustachy:

Aż mi niedobrze. Miał może kilka miesięcy. Nie wiem w jakim okresie płód ma 8cm, ale to już mały człowieczek. Chuj....ia straszna. Szkoda, bo moja żona poroniła, a tu po prostu płód nikomu niepotrzebny leży. Jak popsuta zabawka.

Może komuś wypadł. Około 13 tygodnia ciąży.

G
Gość
26 sierpnia, 7:36, Gość:

Kobieta poroniła jak jej urząd wyliczył podatek i po co robić sensację

No właśnie..

G
Gość
2019-08-24T16:56:58 02:00, Polaczky:

Nie podoba się Polska to wypad do U.S.A i innych naćpanych popierdolców

2019-08-25T10:41:25 02:00, Gość:

Wyobraźcie sobie co by było gdyby aborcja była na życzenie ? Szpitale pełne "pacjentek"po zabiegu. Dla potrzebujących pomocy miejsca ciągle by nie było. Dlaczego nie chcą dzieci przecież jest "500 ". Ja jako matka 6 dzieci nie wyobrażam sobie aby ktokolwiek usunąć lub nazwać płodem. To są moje dzieci za które życie bym oddała. A homo sapiens czyli człowiek myślący ponosi konsekwencje za swoje czyny

25 sierpnia, 11:40, Gość:

Ma Pani rację. Ja jeszcze nie mam dzieci , ale chcę i będę mieć jak los da. I też nie wyobrażam sobie nazywać ich " płodami "

Czy Pani chce czy nie, dopóki przebywa w łonie jest właśnie plodem.

G
Gość
26 sierpnia, 10:00, Damian:

To żałosne, że panienki z wykrzywionym kręgosłupem moralnym tak bardzo chcą zabijać własne nienarodzone dzieci. Pokazuje to, że z chorymi osobnikami o lewicowo liberalnych poglądach nie należy wchodzić w polemikę tylko izolować w przestrzeni publicznej lub wysyłać na zachód Europy. Tam będą mogły kopulować ile wlezie choćby na środku ulicy i dokonywać aborcji kilka razy do roku. Polska to nie śmietnik dla zwyrodnialców.

Gdyby w Polsce można było decydować o własnej płodności jak w cywilizowanym kraju i umozliwiano kobietom, które nie chcą się rozmnażać poddanie się zabiegowi podwiazania jajowodow to podobnych sytuacji może nie tyle co nie byłoby, lecz z pewnością zdarzalyby się rzadziej. Nie każdy ma powołanie i chęci do bycia rodzicem.

G
Gość

Kobieta poroniła jak jej urząd wyliczył podatek i po co robić sensację

E
Eustachy

Aż mi niedobrze. Miał może kilka miesięcy. Nie wiem w jakim okresie płód ma 8cm, ale to już mały człowieczek. Chuj....ia straszna. Szkoda, bo moja żona poroniła, a tu po prostu płód nikomu niepotrzebny leży. Jak popsuta zabawka.

G
Gość
2019-08-25T13:10:17 02:00, Mk:

Gdyby kobiety w Polsce miały prawo do aborcji i dostęp do pełnej antykoncepcji za darmo jak na przykład we Francji nie było by problemu.

2019-08-25T17:27:05 02:00, Gość:

A dlaczego niby mam płacić za to ze Ty puszczasz się bez zabezpieczenia. chcesz kochać się bez konsekwencji to sobie to funduj sama. ludzie płacą za leki ratujace życie A ty chcesz by ci społeczeństwo płacilo za beztroskie używanie. żartujesz.

2019-08-25T18:01:54 02:00, Gość:

Nie kochana. Tu chodzi o kobiety, o to żeby miało prawo do wyboru, żeby mogły być wolne. Wolisz oppłacać nierobow 500 plus niż wolność kobiet? Żartujesz chyba;)

kobiety mają prawo wyboru. Nie muszą zachodzić w ciążę, jest mnóstwo sposobów i środków zapobiegsnIan ciąży ale to wymaga odrobiny myślenia i działania ale wy to zwolenniczki zabijania w imię swojej wygody. Przyjemność kosztem życia niewinnych

G
Gość
2019-08-25T13:10:17 02:00, Mk:

Gdyby kobiety w Polsce miały prawo do aborcji i dostęp do pełnej antykoncepcji za darmo jak na przykład we Francji nie było by problemu.

2019-08-25T17:27:05 02:00, Gość:

A dlaczego niby mam płacić za to ze Ty puszczasz się bez zabezpieczenia. chcesz kochać się bez konsekwencji to sobie to funduj sama. ludzie płacą za leki ratujace życie A ty chcesz by ci społeczeństwo płacilo za beztroskie używanie. żartujesz.

2019-08-25T18:16:35 02:00, Gość:

Darmowe nie musi być. Pf. Ale chociaz legalne, stac mnie bo ciężko zapierdalam żeby mieć co chce. Żadne prawo nie będzie rządzić moja dupa i cialem

2019-08-25T18:41:30 02:00, Gość:

Cos mi się wydaje że to twoja dupa rządzi tobą bo główka slabiutka

2019-08-25T18:50:52 02:00, Gość:

Hehe. No przykro mi że nie masz lepszego argumentu

2019-08-25T18:58:01 02:00, Gość:

Lepszy tzn jaki? Ma rację 100%. To wielkie nieszczęście jak mózg przemiesci się między nogi. A swoją drogą to wy zwolenniczki rzniecia się bez konsekwencji i aborcji na życzenie jesteście obrzydliwie wulgarne. Fuj.

2019-08-25T19:10:06 02:00, Gość:

Mogę się rznac ile chce, nie umiesz się zająć facetem że tak cię to boli?

rznij się ile chcesz ale na własny koszt. Zdaje się że do tego myślenie nie jest potrzebne.

Dodaj ogłoszenie