Latający Maks znów nie dał szans rywalom [ZDJĘCIA]

Wyścigi motocyklowe. Za nami 3. runda PitBike Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego. Na torze w Głażewie w klasie Stock 90 bezkonkurencyjny był Maksymilian Pawełczak (na zdjęciach).9-latek, który trenuje też miniżużel w BTŻ Bydgoszcz, wygrał dwa wyścigi 3. rundy. W sześciu gonitwach tego sezonu tylko raz nie mijał linii mety na 1. miejscu (był drugi) i pewnie przewodzi w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego.Przypomnijmy, że Maksymilian Pawełczak lideruje też w PitBike Pucharze Polski w klasie Stock 90. Tutaj też wygrał pięć z sześciu dotychczasowych wyścigów.ZOBACZ ZDJĘCIA Z RYWALIZACJI W GŁAŻEWIE >>>fot. leyou photography
Wyścigi motocyklowe. Za nami 3. runda PitBike Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego. Na torze w Głażewie w klasie stock 90 bezkonkurencyjny był Maksymilian Pawełczak (na zdjęciach). 9-latek, który trenuje też miniżużel w BTŻ Bydgoszcz, wygrał dwa wyścigi 3. rundy. W sześciu gonitwach tego sezonu tylko raz nie mijał linii mety na 1. miejscu (był drugi) i pewnie przewodzi w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego. Przypomnijmy, że Maksymilian Pawełczak lideruje też w PitBike Pucharze Polski w klasie Stock 90. Tutaj też wygrał pięć z sześciu dotychczasowych wyścigów. ZOBACZ ZDJĘCIA Z RYWALIZACJI W GŁAŻEWIE >>>