Kolejny dramatyczny mecz hokeistów BKS Bydgoszcz

Archiwum
Budowlany Klub Sportowy Bydgoszcz od porażki rozpoczął zmagania w 2019 roku

BKS przegrał w Gdańsku z rezerwami Stoczniowca 5:6 w kolejnym meczu II ligi (grupa północna).

Spotkanie miało dramatyczny przebieg. Na początku drugiej tercji bydgoszczanie prowadzili już 3:1 po golach Cezarego Gościńskiego, Jakuba Rafińskiego i Kamila Gerlippa. Potem do głosu doszli miejscowi. BKS, za sprawą trafień Arkadiusza Marmurowicza, dwukrotnie doprowadzał do remisu (4:4 i 5:5). Ostatnie słowo należało jednak do Stoczniowca, który decydującą bramkę zdobył na niespełna 2 minuty przed końcową syreną.

W tabeli grupy północnej II ligi BKS jest drugi (9 pkt). Lideruje ŁKH Łódź (12 pkt i mecz mniej).

Sportowe Wydarzenie Weekendu - odcinek 1 w 2019 roku.