KKP spędzi zimę w fotelu lidera! [WIDEO]

Efektownym 6:1 zakończyły rundę jesienną I ligi (grupa północna) zawodniczki Kobiecego Klubu Piłkarskiego Bydgoszcz

Bydgoszczanki pokonały na wyjeździe KS Raszyn 6:1.

Zaczęło się źle, bo od bramki zdobytej przez miejscowe. Nasze panie szybko odpowiedziały jednak trafieniem na 1:1 (Makowska w 22. minucie). Potem dominował już zespół KKP, który 5-krotnie pakował jeszcze piłkę do bramki rywalek (do przerwy było 3:1).

Bydgoszczanki spędzą zimę w fotelu lidera (30 punktów w 11 meczach). Wszystko dlatego, że Stomilanki Olsztyn (27 pkt) przegrały na wyjeździe z Medykiem II Konin 1:3.

Zobacz pomeczową przemowę trenera Adama Górala i szaloną radość bydgoskich futbolistek.

Przypomnijmy, że 28 listopada zespół KKP zagra z ekstraligową Olimpią Szczecin w 1/8 Pucharu Polski. Mecz na stadionie przy ulicy Słowiańskiej o godz. 17.00, wstęp darmowy.