Dobry doping to za mało

hej
Kilkuset kibiców dopingowało w niedzielę swoich piłkarzy walczących o awans. Jednak nie dali rady Sadownikowi Waganiec.

Już w 7 minucie było 2:0 dla gości, którzy przed przerwą dołożyli jeszcze trzecią bramkę i ostatecznie wygrali drugi mecz barażowy 3:0. W związku z tym, że tydzień temu wygrali 5:3, to oni zagrają w piątej lidze.

<!** reklama>- Ich zwycięstwo nie podlegało dyskusji. Może chłopaki się trochę wystraszyli, bo to w końcu bardzo mocna drużyna - mówi prezes LZS-u Józef Perdał, który ocenia jednak, że sam awans zespołu do baraży był wielkim sukcesem małego klubu.(hej)