Branżowy magazyn "Żagle" zajmujący się tematyką wodniacką zorganizował plebiscyt na najpiękniejszą marinę w Polsce. Jedną z kandydatek jest bydgoska przystań przy Wyspie Młyńskiej.
- Celem konkursu jest także promowanie działań właścicieli i zarządców przystani na rzecz poprawy oferowanej żeglarzom infrastruktury i estetyki obiektów – czytamy na stronie organizatora.
<!** reklama>
Na bydgoską marinę głosować można do 31 stycznia 2014 na stronie internetowej www.zagle.com.pl.
Bydgoszcz może mieć najładniejszą marinę w Polsce
red
Branżowy magazyn "Żagle" zajmujący się tematyką wodniacką zorganizował plebiscyt na najpiękniejszą marinę w Polsce. Jedną z kandydatek jest bydgoska przystań przy Wyspie Młyńskiej.
Podaj powód zgłoszenia
b
teraz już wiemy!! Mamy najbardziej badziewską Marinę w Polsce, nie dość że brzydka , bez klimatyzacji to jeszcze najdroższa!!!! 20 milionów!!!!!! Komu za taką SZKARADĘ dziękować??? Kto nas tym uszczęśliwił??? ŻENADA!!!!
A
To jest wątek dotyczący artykułu Bydgoszcz może mieć najładniejszą marinę w Polsce
b
Proszę nicku brzydko nie czytać. Wymóg skrótu, jest odpowiedzialnym, że wyszło b.brzydko. Należy czytać : "PO cholerę nam" !!!
P
... a nie 20 %% nowobogackim komucho - liberałom uwłaszczonym na majątku peerelowskim budować marinę, aby 80 % głodujących biedaków z nabrzeża Brdy patrzyło jak te nowobogackie sobie pływają seksy w slipkach i bikini !!!