Będziecie w tym roku zdawać maturę !...

Będziecie w tym roku zdawać maturę !

Artykuł sponsorowany

Aktualizacja:

Express Bydgoski

Będziecie w tym roku zdawać maturę !
1/10
przejdź do galerii
Ostatni rok nauki w szkole średniej, zwyczajowo wiąże się z wyborem dalszej ścieżki edukacji. Większość z Was weźmie udział w rekrutacji na uczelnie, podejmując decyzje w oparciu o zainteresowania oraz predyspozycje. Ci, którzy marzą aby zostać lekarzem, farmaceutą czy fizjoterapeutą, z pewnością nie będą się wahać i niebawem spotkamy się w murach naszej uczelni.

Tym niezdecydowanym chcielibyśmy przybliżyć naszą ofertę. W Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy prowadzimy 18 kierunków na 3 wydziałach. Nasza propozycja trafia w szeroki gust młodzieży, która ma możliwość studiowania zależnie od planów, w okresie od 3 do 6 lat. Czas ten wiążę się z wybranym kierunkiem i wizją przyszłości, którą niosą konkretne studia. Nasza uczelnia nie przewiduje łatwych rozwiązań i lekkiego toku studiów, natomiast daje solidną dawkę wiedzy i merytoryczne podstawy przyszłego zawodu. Studiują u nas ci, którzy są zdeterminowani wizją sukcesu, a my z naszej strony oferujemy podstawy pod przyszły sukces!

Decyzję co do wyboru kierunku pozastawiamy Wam drodzy Maturzyści, nam z kolei pozostaje zaprosić Was do wzięcia udziału w rekrutacji. Zapraszamy na: Wydział Lekarski: kierunek lekarski, biotechnologia, optyka okularowa z elementami optometrii, optometria, inżynieria biomedyczna; Wydział Farmaceutyczny: farmacja, analityka medyczna, kosmetologia; Wydział Nauk o Zdrowiu: położnictwo, audiofonologia, elektroradiologia, pielęgniarstwo, zdrowie publiczne, fizjoterapia, dietetyka, ratownictwo medyczne, organizacja opieki nad osobą starszą oraz terapia zajęciowa.

Studia w języku angielskim prowadzone są na kierunkach: lekarskim, fizjoterapii, pielęgniarstwie, analityce medycznej.

Życzymy Wam dużo szczęścia i zdanej matury z jak najlepszym wynikiem.

Więcej informacji o działalności i ofercie studiów CM UMK znajdziecie na stronie internetowej www.cm.umk.pl.


Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej
Tędy lepiej nie chodzić po zmroku w Bydgoszczy [zdjęcia]

Tędy lepiej nie chodzić po zmroku w Bydgoszczy [zdjęcia]

Moc prezentów w prenumeracie porannej Expressu!

Moc prezentów w prenumeracie porannej Expressu!

Śluby znanych osób w Bydgoszczy i regionie. Pamiętacie? [zdjęcia]

Śluby znanych osób w Bydgoszczy i regionie. Pamiętacie? [zdjęcia]